Loading
Loading

BABYBIO Croissance 3 růstové mléko tekuté 1l

BABYBIO Croissance 3 růstové mléko tekuté 1l

> 5 kusů na eshopu, nechte si zboží doručit na naši prodejnu
Cena 81,00 Kč

Kód: F005644 , Dodavatelský kód: 50006 , EAN: 3288130500066 , Značka: Babybio

Zobrazit celý popisek Schovat popisek

BABYBIO Croissance 3 růstové mléko tekuté 1l

Receptura bez palmového oleje!

Popis:

Od ukončeného 10. měsíce, určeno pro zvláštní výživu kojenců a malých dětí, výrobek ekologického zemědělstí Vlastnosti: Babybio CROISSANCE (česky růst) se podílí na nutriční výchově dítěte v souladu s posledními poznatky v oblasti výživy kojenců. Jelikož v období mezi 10. měsícem a 3 roky má dítě specifické potřeby, pro které je kravské mléko nedostatečné, BABYBIO vyvinulo Babybio Croissance Bio z mléka krav francouzského původu.

BIO strava od kolébky:

Odstředěné mléko BABYBIO pochází od krav chovaných ve Francii. Jsou krmeny trávou nebo organickou pící a v souladu s organickými předpisy, preventivní léčba antibiotiky je zakázána. Ekologické zemědělství je šetrné k životnímu prostředí, a pro budoucnost vašeho dítěte preferuje takový režim výroby, jako je používání přírodních hnojiv a střídání plodin.

Výrobek dodává dítěti železo potřebné k vývoji imunitního systému a vápník ke stavbě kostí.

Bez přidaného aroma.

Složení:

částečně odstředěné mléko, voda, maltodextriny, rostlinné oleje (řepkový, slunečnicový), laktóza, vitamíny A, B1, B2, B5, B6, B8, B9, B12, C, D3, E, K1 a PP, minerální látky: síran železnatý, hořečnatý, zinečnatý, měďnatý a manganatý, citronan sodný, jodid draselný, hydroxid draselný, seleničitan sodný, emulgátor: řepkový lecitin

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Mohlo by vás také zajímat

Ajax loader