Loading
Loading

BABYBIO Kaše nemléčná Bio obilná200 g

BABYBIO Kaše nemléčná Bio obilná200 g

> 5 kusů na eshopu, nechte si zboží doručit na naši prodejnu
Cena 127,00 Kč

Kód: F129344 , Dodavatelský kód: 50415 , EAN: 3288131504155 , Značka: Babybio

BABYBIO Kaše nemléčná Bio obilná200 g

Babybio nemléčná obilná kaše v bio kvalitě má jemnou chuť, kterou mají děti rády. Vyniká v ní zejména chuť rýže, ovsa a pšenice. Je vhodná pro děti od 6 měsíců. Můžete ji podávat smíchanou s kojeneckým nebo pokračovacím mlékem v kojenecké lahvi, nebo na talíři se lžičkou. Obilná kaše Babybio je zdrojem vlákniny.

Neobsahuje konzervanty ani umělá barviva. je bez přidaného cukru, bez GMO, v bio kvalitě a bez palmového oleje. Obsahuje lepek, může obsahovat stopy mléka.

Baleno v ochranné atmosféře.

Skladování: minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu. Před i po otevření skladujte na chladném a suchém místě. Skladovatelnost po otevření max. 4 týdny.

Příprava: 3 zarovnané polévkové lžíce prášku (3 g/lžíce) přidejte do kojenecké lahve s 210ml vlažného kojeneckého nebo pokračovacího mléka a protřepejte. Případně 8 zarovnaných polévkových lžic přidejte do talířku s 210ml vlažného pokračovacího kojeneckého mléka. Nezkonzumovaný zbytek připravené kaše již nepodávejte.

Složení:

Pšeničná mouka* 78 %, ovesná mouka* 17 %, rýžová mouka* 5 %, thiamin (vitamín B). Bez přidaného cukru. Výrobek obsahuje lepek. Může obsahovat mléko.

*Složky z ekologického zemědělství.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Mohlo by vás také zajímat

Ajax loader