BABYBIO Nemléčná ovocná kaše (3 druhy ovoce) 220 g

Kód výrobku: F009265 Dodavatelský kód: 50013

Značka:

BABYBIO Nemléčná ovocná kaše (3 druhy ovoce) 220 g

Značka:

Bio výživa pro kojence od ukončeného 6. měsíce. Nemléčnou kaši můžete dítěti podávat od 6. měsíce. Je zdravá a chutná. Spojuje totiž quinou, která je známá pro vysoký obsah vitamínů a minerálů, se třemi druhy ovoce – banánem, pomerančem a jablkem. Kaše zasytí a díky obsahu ovoce je u kojenců oblíbená. S Babybio navíc máte jistotu, že byla quinoa pěstována v souladu s ekologickým zemědělstvím a svému děťátku tak dáváte to nejlepší.

Výrobek ekologického zemědělství. Určeno pro zvláštní výživu kojenců a malých dětí od ukončeného 6. měsíce. Bez přidaného cukru. Bez palmového oleje. Bez přidané soli. Bez chemických konzervačních látek, dochucovadel a zahušťovadel. Garance Babybio: Ekologická výživa pro kojence. 25 let odborných zkušeností. Známý původ surovin. Vyrobeno ve Francii. Baleno v ochranné atmosféře. Obaly neobsahují BPA.

Nutriční hodnoty/100 g: energetická hodnota 1657 kJ/391 kcal, bílkoviny 7 g, sacharidy 86 g, z toho cukry 7,5 g, tuky 1,6 g, z toho nasycené 0,7 g, vláknina 2,1 g, sůl 0,02 g sodík 8 mg, vitamín B1 1,15 mg.

Obsah: 220 g. Minimální trvanlivost do data uvedeného na spodní straně obalu. Před otevřením skladujte při pokojové teplotě. Po otevření nádobu dobře uzavřete a uchovávejte v chladu a suchu max. 4 týdny od otevření.

Příprava: 3 zarovnané polévkové lžíce prášku (3 g/lžíce) přidejte do kojenecké lahve s 210ml vlažného kojeneckého nebo pokračovacího mléka a protřepejte. Případně 7 zarovnaných polévkových lžic přidejte do talířku s 210ml vlažného kojeneckého nebo pokračovacího mléka a promíchejte. Nezkonzumovaný zbytek připravené kaše již nepodávejte.

Složení: rýžová mouka* 80,2 %, mouka z quinoa* 8,7 %, banánové vločky* 8,6 %, pomerančové vločky* 1,5 %, jablečné vločky* 1 %, tiamin (vitamín B1), bez přidaného cukru, může obsahovat mléko a lepek. *Složky z ekologického zemědělství

Značka:
Babybio
Věk
od 7. měsíce
BIO
ano
Bez lepku
Bez laktozy
ano
Bez cukru
ano
Speciální
bez mléčné bílkoviny (BKM)