Loading
Loading

BABYBIO Sada hygienické žínky z BIO bavlny (12 ks), prací síťka a organizér

BABYBIO Sada hygienické žínky z BIO bavlny (12 ks), prací síťka a organizér

> 5 kusů na eshopu a skladem na 1 prodejně
Cena 1 199,00 Kč

Kód: F140606 , Dodavatelský kód: 40005 , EAN: 3288131400051 , Značka: Babybio

BABYBIO Sada hygienické žínky z BIO bavlny (12 ks), prací síťka a organizér

Sada 12 ks pratelných žínek, prací síťky a praktického organizéru. Je navržena tak, aby zjednodušila každodenní hygienickou péči a učinila z ní příjemný rituál pro děťátko i rodiče. To vše s důrazem na ekologii a ochranu přírodního prostředí na naší planetě.

1 žínka Babybio = 300 jednorázových bavlněných tampónů (orientační údaj). Pěstování organické bavlny vyžaduje dvakrát méně vody než pěstování konvenční bavlny.

Pro výrobu jsou použita 100% organická vlákna bavlny. Žínky i prací síťka jsou vyrobeny z té nejjemnější a pečlivě vybrané indické bio bavlny. S ohledem na naši planetu jsou jednoduše pratelné pro opětovné použití.

Certifikace GOTS – organický textil vyrobený ze 100% organických vláken – certifikát vydaný Ecocert Greenlife – Licence č.: 221705

Žínky lze mimo tuto sadu s organizérem dokoupit i samostatně v menším balení po 8 kusech.

Žínka má dvě strany s různou strukturou:

  • Hladká a jemná strana je ideální pro omývání obličeje
  • Froté strana pro celé tělo

Sada obsahuje:

  • 12 ks pratelných žínek z organické bavlny
  • Praktický organizér s 2 krabičkami na čisté a použité žínky
  • Prací síťka na žínky
  • Návod

Stejně jako u kojenecké výživy Babybio, i v případě kosmetiky je kladen největší důraz na kvalitu použitých surovin a autentičnost receptur spolu s kvalitou výroby. Během koupání a přebalování děťátka často vznikají vzácné okamžiky plné vzájemného poznávání. právě toto jedinečné spojení mezi rodičem a dítětem je srdcem řady kosmetiky Babybio. Produkty Babybio jsou tradičně autentické. Proto suroviny použité pro jejich výrobu vždy pocházejí od dodavatelů sídlících v regionech typických a vyhlášených produkcí dané suroviny. Stejný důraz a péče je kladena na výrobu samotnou.

DNA kosmetiky Babybio tvoří organický extrakt z bio mrkví pěstovaných v oblasti Provence. Přírodní vůně pak vznikla v proslulém centru francouzského parfumérství, v oblasti Grasse. SAMOZŘEJMOSTÍ JE PAK BIO CERTIFIKACE COSMOS ORGANIC.

V případě těchto bio bavlněných žínek je pak udělena cestifikace GOTS (Global Organic Textile Standard). Ta představuje nejpřísnější a nejuznávanější certifikaci pro textil vyrobený z organických vláken. Certifikace potvrzuje, že bavlna se pěstuje bez GMO, bez chemikálií (umělá hnojiva, pesticidy, insekticidy) a sleduje každý krok od bavlníkového pole až po finální produkt.

Použití: Namočte žínku a jednou ze zvolených stran jemně omyjte obličej nebo tělo děťátka.

Doporučení: Před prvním použitím žínky pro jejich pro extra měkkost a trvanlivost namočte v horké vodě a ponechejte je v ní po dobu 24 hodin. Použité žínky můžete pro jejich snazší praní vložit do praktické síťky, aby v pračce zůstaly pohromadě.

Certifikace Cosmos Organic od Ecocert Greenlife

Složení:

Pro výrobu jsou použita 100% organická vlákna bavlny.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Mohlo by vás také zajímat

Ajax loader