BABYBJÖRN Postýlka cestovní Světle modrá

BABYBJÖRN Postýlka cestovní Světle modrá

BABYBJÖRN Postýlka cestovní Světle modrá

nedostupné
cena nebyla stanovena

Prodej skončil, nebo je zboží dočasně nedostupné.
Pro více informací kontaktujte náš zákaznický servis

Kód: F012686 , EAN: 7317680402851

BABYBJÖRN Postýlka cestovní Světle modrá

BABYBJÖRN Postýlka cestovní Světle modrá

Popis:

BabyBjörn postýlka je lehká a praktická, což z ní dělá perfektní postýlku na cesty. Ještě nikdy nebylo spaní s dítětem mimo domov jednodušší. Postýlka váží pouze 5 kg, a složená je jediným pohybem. Součástí je vak, který je stejně praktický jako normální taška a určitě jej využijete při přenášení postýlky.

Snadná přeprava & Jednoduché sestavení Postýlka váží pouze 5 kg a její součástí je taška, ve které ji můžete pohodlně přepravovat. Design postýlky je dobře promyšlený a zabírá v pokoji minimální prostor. Navíc ji sestavíte díky jedinému snadnému pohybu. Když ji zrovna nepoužíváte, prostě ji složíte, a máte ji připravenou na cestu ve skladné podobě.

Bezpečí pro Vaše dítě:

Bytelná matrace zajišťuje postýlku pevně na zemi. Svažující se vnitřní strany postýlky vytvářejí útulný a příjemný pocit, a měkké látky jsou jemné k dětské pokožce.

Upřesnění:

Věk:

  • Od novorozenců do 3 let.
  • Materiál
  • 100% polyester
  • Spodek a síťovina 100% polyester

Textilie, které přichází do styku s dítětem, jsou testovány a schváleny podle Oeko – Tex Standard 100, Třída 1 pro dětské výrobky. Jsou garantovaně bezpečné pro citlivou dětskou pokožku a nezpůsobují alergie.

Rozměry:

  • Matrace – 60 × 105 × 4 cm
  • Uvnitř vespod – 82 × 112 × 60 cm
  • Složená – 60 × 49 × 14 cm

Péče:

Potah matrace je snímatelný, a může se prát na 60° s jemným pracím prostředkem. Vnější potah postýlky je také snímatelný, a může se prát na 40°. Nesušte v sušičce!

Důležité:

Do postýlky používejte pouze originální BabyBjörn matraci. Použijete-li jinou, nebude sedět tak dobře, a je nebezpečí, že by se postýlka mohla s dítětem převrhnout.

Podívejte se na video, kde uvidíte, jak snadné je postýlku složit:

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader