BABYBJÖRN Příbor set 4ks – Růžový / Liliový

BABYBJÖRN Příbor set 4ks – Růžový / Liliový

do 3-5 dnů
cena nebyla stanovena

Prodej skončil, nebo je zboží dočasně nedostupné.
Pro více informací kontaktujte náš zákaznický servis

Kód: F018999 , EAN: 7317680730466

BABYBJÖRN Příbor set 4ks – Růžový / Liliový

BABYBJÖRN Příbor set 4ks – Růžový / Liliový

Popis:

Lžička i vidlička jsou navrženy, aby pomohla dětem snáze se učit samotným jíst. Její rukojeť je krátká a díky svému tvaru ji děti snadno uchopí do ručičky. Kroužek na spodku rukojeti zabraňuje tomu, aby dětská ručka sklouzla příliš nízko na lžičce.

Promyšlený design:.{color: #168ecb}

Tvar příborů pomáhá dítěti snadno nabrat jídlo a dopravit ho až tam, kam je určeno – do dětské pusy. Žlábek na zadní straně rukojeti zajišťuje, že lžička nesklouzne do talířku. Lžička s vidličkou se hodí k talířku BabyBjörn, a můžete je také zakoupit dohromady. Jeho trojlístkový tvar ještě více usnadňuje dětem nabírání jídla, protože v něm nemusí honit jídlo jako v klasickém kulatém talíři.

Snadno omyvatelné:.{co­lor: #168ecb}

Jako všechny produkty BabyBjörn, i tento je snadný na údržbu. Umývejte pod tekoucí vodou, nebo v myčce.

Vhodné pro praváky i leváky Děti mohou příbory BabyBjörn používat v levé i pravé ruce. To je důležité, protože děti starší tří let snadno mění ruce.

Materiál:.{color: #168ecb}

  • Polypropylene (PP) a termoplastický elastomer (TPE)

Plasty jsou certifikovány jako bezpečné pro používání s potravinami a splňují bezpečnostní požadavky v Evropě (EEC) i USA (FDA). Tento produkt neobsahuje PVC, BPA, ftaláty, kadmium, olovo, brom ani chlor. Navíc, tento plast je recyklovatelný.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader