Loading
Loading

BABYMOOV Video monitor YOO-MOOV

BABYMOOV Video monitor YOO-MOOV

nedostupné
cena nebyla stanovena

Kód: F130097 , Dodavatelský kód: A014417 , EAN: 3661276155633 , Značka: Babymoov

BABYMOOV Video monitor YOO-MOOV

Dětské monitory YOO Vám umožní neměnit životní styl, a přesto se stát zodpovědným rodičem. To je důvod, proč se řada YOO odlišuje od ostatních.

I když jste se stali rodiči, přesto vám zůstala vaše profese, vaši přátelé, stále jste fanoušci oblíbených filmů či video her – a právě pro vás je ideální YOO. YOO-MOOV je určen rodičům, kteří hledají inovativní produkty s dostatečným výkonem a snadným ovládáním, aby si užívali každou chviličku života svého dítěte.

YOO-MOOV je motorizovaný video monitor. Otočnou kameru v dětském pokojíčku ovládáte vzdáleně vaší rodičovskou jednotkou s obrazovkou. Kamera se pohybuje nahoru/dolů a doleva/doprava v rozsahu 360°!

Pohon k otáčení je ukryt v noze kamery, je inovativní, dostatečně výkonný a velmi tichý. Kamera mění směr pomalu a plynule bez trhavých pohybů. Motorizace kamery Yoo-Moov dává smysl ve spojení s velkou 4,3'' obrazovkou. Nic vám neunikne. Díky vysoké kvalitě obrazu, velikosti displeje a funkci zoom můžete vidět skoro každý kout dětského pokojíku. Kameru lze snadno připevnit na zeď (montážní set je součástí balení), aby byl zajištěn optimální výhled na pokoj. Tato video chůvička zajistí vám i dítěti pohodu. Vytváří klidnou atmosféru v pokojíčku. Podstavec kamery je vybaven vícebarevným nočním osvětlením, máte na výběr 7 barev. Povrchové zpracování zajistí rozptýlení na jemné světlo, které neoslňuje spící dítě.

YOO-Moov je také vybavena funkcí přehrávání uklidňujících zvuků, a teplotním čidlem, které vám pomůže kontrolovat teplotu v dětském pokoji. Dětská video chůvička YOO-Moov je hlavně snadno ovladatelná. Tlačítko pro zapnutí/vypnutí je na zadní straně kamery. Je podsvícené, pokud je kamera v provozu.

Moderní, intuitivní a výkonná YOO-Moov vám zajistí pozorovat a hlídat vaše dítě bez nebezpeční jeho probuzení. motorizovaná technologie: pohyb otáčení kamery řídíte vzdáleně ze své rodičovské jednotky

Vlastnosti:

  • rozsah pohybu do stran až 360°
  • velká 4,3“ obrazovka (11 cm)
  • vícebarevné noční osvětlení (7 barev)
  • 5 uklidňujících skladeb
  • indikátor teploty
  • dosah až 300 m (měřeno ve volném prostředí, uvnitř budov se dosah zkracuje)
  • možnost mluvit na dítě
  • režim VOX: přenos obrazu aktivován hlasem dítěte
  • všestranná: můžete použít také pro sledování vašeho domácího mazlíčka
  • dodáváno se 2 USB kabely

Pozn: Součástí balení jsou 2 extra dlouhé micro USB kabely. Adaptéry USB do sítě nejsou součástí balení, protože většina lidí má doma spoustu náhradních adaptérů (5V/1000 mA). Samostatný USB kabel je výhodnější: je dlouhý 2,5 metrů, je kompatibilní s většinou adaptérů USB do sítě, lze jej použít s více zařízeními. Použít můžete také své USB/micro USB nabíječky, pokud splňují parametry 5V/100 mA.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader