BABYONO Hračka edukační závěsná s kousátkem lenochod Leon 0m+

Kód výrobku: F167789 Dodavatelský kód: 1442-BO

Běžná cena

519 Kč
Sledovat cenu a dostupnost

Značka:

BABYONO Hračka edukační závěsná s kousátkem lenochod Leon 0m+

Značka:

Tato roztomilá hračka lenochod Leon seznámí vaše děťátko s rozmanitým světem barev, zvuků a tvarů. Díky univerzálnímu kolíčku ji zavěsíte na jakýkoli typ postýlky, autosedačky nebo kočárku, čímž může doprovázet vaše děťátko při cestování a procházkách.

Myšlenkou této kolekce ke hraní je podnítit dětskou zvědavost a povzbudit je, aby se učili prostřednictvím hry. Umožňuje dítěti získat nové dovednosti, kde rozvíjí motorické a kognitivní dovednosti. Hračka poskytuje děťátku pocit bezpečí a podporuje emocionální rozvoj. Prostřednictvím prvků reagujících na interakci jako pískátko umístěné v hračce, upoutá pozornost dítěte a učí jej vztahům příčiny a následku. Měkké silikonové kousátko, které je součástí hračky, zklidňuje podrážděné dásně během prořezávání zoubků. Šustící prvky ukryté v obláčku zaujmou a upoutají pozornost děťátka a vyčnívající stužky budou stimulovat jeho smysl pro hmat. Hračka je vyrobena z kvalitních materiálů s důrazem na každý detail.

Vlastnosti:

  • Univerzální kolíček – hračku lze zavěsit na autosedačku, kočárek nebo postýlku.
  • Zvuk pískání v klobouku.
  • Kousátko, které je součástí hračky, zklidňuje podrážděné dásně během prořezávání zoubků.
  • Šustící prvky, vyčnívající stužky a různé textury rozvíjejí a stimulují sluch a hmat děťátka
  • Vhodné pro děti od narození

Hračka splňuje bezpečnostní normy platné v Evropské unii. Materiál: 100% polyester Hmotnost: 0,100 kg Rozměry: 12 × 37 × 9 cm

Značka:
BabyOno
Věk
od narození
Materiál
plyš