Loading
Loading

BAMBINO MIO Látková plenka all in one - Miosolo Koala

BAMBINO MIO Látková plenka all in one - Miosolo Koala

nedostupné
cena nebyla stanovena

Kód: F021579 , Dodavatelský kód: SO KO , EAN: 5060324886945 , Značka: Bambino Mio

BAMBINO MIO Látková plenka all in one - Miosolo Koala

Plenky Bambino Mio vše v jednom jsou vymyšleny tak, že fungují úplně stejně jako plenky na jedno použití, jen s tím rozdílem, že je po použití nevyhodíte, ale vyperete. Jejich chytré řešení spočívá také v tom, že jsou jedno-velikostní, tudíž používáte jen jednu velikost na celé přebalovací období. Velikost plenky přizpůsobíte podle potřeby pomocí patentek na její přední části.

Uvnitř plenky je schovaná silná savá vložka, která má vysokou absorpční kapacitu. Je schovaná v jakési kapse, ale napevno spojená s plenkou, takže při sušení visí z plenky dolů. Abyste mohli znečištěnou vložku pohodlně vyndat a nemuseli na ni moc sahat, je na ní přišitá praktická šňůrka, pomocí které vložku vytáhnete. Pro snadné vsunutí vložky zpět do plenky je na jejím konci našitá kapsička, do které vsunete ruku, čímž vložku snadno vrátíte na původní místo.

Suché zipy jsou velmi kvalitní, ani po častém praní se neopotřebí, takže plenku s přehledem můžete používat i na další děti, pokud je plánujete. Zipy jsou navíc dělané tak chytře, že je lze před praním sepnout tak, aby se do nich v pračce nenachytala vlákna z ostatního prádla.

Vlastnosti

  • Jedno-velikostní nastavitelný vypasovaný střih plenky, sedí od narození až po nočník
  • Super savé jádro z funkčních vláken, odvádí vlhkost do plenky pryč od dětské pokožky
  • Oddělovací stále suchá vnitřní vrstva zabraňuje prosakování vlhkosti zpět na pokožku dítěte a současně se v případě znečistění stolicí snadno čistí.
  • Unikátní vysouvací super-absorpční jádro s kasou pro snadné vytahování a vkládání zajišťuje účinné praní a rychlé sušení
  • Možnost zvýšení absorpční kapacity použitím vložky mioboost (prodává se samostatně)
  • Nejsou potřeba žádné svrchní kalhotky
  • Praní v pračce na 60°C

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader