Loading
Loading

BAMBINO MIO Plenková separační vložka Mio Liner 160 listů

BAMBINO MIO Plenková separační vložka Mio Liner 160 listů

3 - 5 kusů na eshopu, nechte si zboží doručit na naši prodejnu

V časově omezené akci za 179,00 Kč 199,00 Kč

Akční cena končí 12.7.2020 nebo vyprodáním zásob.

Kód: F021551 , Dodavatelský kód: BL8 , EAN: 5060003101017 , Značka: Bambino Mio

Zobrazit celý popisek Schovat popisek

BAMBINO MIO Plenková separační vložka Mio Liner 160 listů

Nová biodegradabilní separační vložka oddělující pokožku dítěte od mokré plenky. Při použití se pokládá na plenku. Po použití ji i se stolicí jednoduše spláchnete jako toaletní papír, pokud je pouze mokrá může se kompostovat.

Nová separační vložka Bambino Mio je ještě hebčí než dříve. Na dotyk působí jako hedvábně měkká tkanina. Propouští tekutiny do vícevrstvé plenky a snižuje jejich zpětné působení na pokožku dítěte. Tím brání působení moči přímo na pokožku a snižuje nebezpečí vzniku plenkové dermatitidy.

Je-li znečištěna dětskou stolicí, chrání před tímto znečištěním plenku. Nepoužívejte separační vložku když má dítě řídkou stolici (většinou při kojení). Stolice pak po vložce sklouzne a nezachytí se v plence a znečistí plenkové kalhotky i další oblečení.

Nová plenková separační vložka je více ekologická, neboť je vyrobena z obnovitelných zdrojů (vlákna z kukuřičného škrobu) a je stále biodegradabilní ( biologicky odbouratelná). V případě znečištění stolicí ji jednoduše spláchnete do toalety. Pokud je jen mokrá od moči, může se kompostovat.

Separační vložku Bambino Mio můžete použít s jakýmkoliv typem látkových plen.

Jedno balení obsahuje 160 ks separačních vložek.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Mohlo by vás také zajímat

Ajax loader