Loading
Loading

BAMBINO MIO Plenky učicí 2-3 roky Ligt Pink

BAMBINO MIO Plenky učicí 2-3 roky Ligt Pink

Varianty

nedostupné na eshopu a skladem na 1 prodejně
Cena 239,00 Kč

Kód: F021611 , Dodavatelský kód: TP 2-3 D , EAN: 5060003107996 , Značka: Bambino Mio

BAMBINO MIO Plenky učicí 2-3 roky Ligt Pink

Učící plenkové kalhotky sice obsahují absopční vrstvu, která zachytí menší množství moči, ale nenahrazují plnohodnotně vícevrstvou plenku s kalhotkami. Nepropustná vrstva spolu s absorpční vrstvou částečně chrání před znečištěním okolí.

Pomáhají zrychlit proces učení se na nočník avšak nenahrazují plenky. Dodají dítěti pocit, že již vyrostlo a plenky nepotřebuje. Nepoužívejte je dříve než je dítě k přechodu na nočník připraveno. Jsou určeny pro dítě, které již přechází na nočník a občas se mu přihodí nepříjemná příhoda. V učících plenkových kalhotkách ji ihned ucítí a může si ji uvědomit a na nočník se posadit. Učící plenkové kalhotky nedávejte dítěti na noc či na spaní a pokud nemáte jinou možnost vložte do nich ještě další vícevrstvou plenku Bambino Mio, která doplní absorpční kapacitu.

Před prvním použitím učící plenkové kalhotky minimálně dvakrát předeperte. Můžete je dát dítěti jako dárek. Pomůže to zesílení jeho pocitu, že je již velké, a že brzy nebude plenky potřebovat. Narozdíl od plenek se učící kalhotly oblékají a svlékají místo přebalování a vaše dítě se může cítit stejně jako nějaký chlapec nebo dívka.

Složení:

80 % bavlna, 20 % polyester s vrstvou polyuretanu

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Mohlo by vás také zajímat

Ajax loader