Loading
Loading

BAMBO Nature Junior (12-22kg) 27ks - jednorázové pleny

BAMBO Nature Junior (12-22kg) 27ks - jednorázové pleny

> 5 kusů na eshopu a skladem na 1 prodejně

Dlouhodobě snížená cena 189,00 Kč 209,00 Kč

Cena za kus: 7,00 Kč
Při nákupu jakýchkoliv 2 balení plen obdržíte zdarma DÁREK: BAMBO Nature vlhčené ubrousky, 10 ks
DÁREK: BAMBO Nature vlhčené ubrousky, 10 ks
Při nákupu jakýchkoliv 4 balení plen obdržíte zdarma DÁREK: BAMBO Plyšový medvěd
DÁREK: BAMBO Plyšový medvěd

Kód: F022952 , EAN: 5703538109447 , Značka: Bambo

Zobrazit celý popisek Schovat popisek

BAMBO Nature Junior (12-22kg) 27ks - jednorázové pleny

Bambo Nature plenkové kalhotky jsou stejně jako obyčejné na jedno použití, ale mají mnohem menší ekologickou stopu. Jsou velmi tenké a ultra-absorpční s jedinečnou vrstvou, která odvádí vlhkost od pokožky dítěte, udržuje ho v suchhu i při opakovaném namočení.

Vlastnosti:

Plenkové kalhotky byly navrženy ve spolupráci s rodiči, ve snaze zajistit produktu praktickou konstrukci a jsou uživatelsky přívětivé. Bambo Nature jsou k dispozici v 6 velikostech pro všechny věkové kategorie až do doby, kdy dítě přirozeně dosahuje plné kontinence. Bambo Nature sortiment začíná velikostí New born (pro děti o váze 2–4kg) a pokračuje na velikosti 2 Mini (3–6kg), 3 Midi (5–9kg), 4 Maxi (7–18kg), 5 Junior (12–22kg), a šestá je velikost XL (16–30kg).

Složení plenek:

Buničina. Dřevo pro její výrobu je těženo v udržitelném lesním hospodářství, kde je více stromů vysázeno než poráženo. Pro bělení nebyl použit žádný chlór.

O firmě:

Firma Abena a její dodavatelé surovin byly nezávislé testovány a úspěšně splnily řadu přísných podmínek, pokud jde o dopad na životní prostředí svých výrobků. Abena Bambo Nature je pouze jediná dětská pleny na světe s certifikovanou ekoznačkou, tzv. Nordic Swan ekoznačkou. Bambo Nature je závazkem k ochraně životního prostředí dlouhodobě s úmyslem, že my i budoucí generace budeme moci žít v harmonii s přírodou.

O značce Bambo Nature >>

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Mohlo by vás také zajímat

Ajax loader