Loading
Loading

BAMBOOLIK Jednorázové vkládací plenky celulóza, 56 ks

BAMBOOLIK Jednorázové vkládací plenky celulóza, 56 ks

nedostupné na eshopu a skladem na 1 prodejně
cena nebyla stanovena

Kód: F049623 , Dodavatelský kód: 96120 , EAN: 8595642912115 , Značka: Bamboolik

Zobrazit celý popisek Schovat popisek

BAMBOOLIK Jednorázové vkládací plenky celulóza, 56 ks

Proč tato plenka?

Jednorázové vkládací plenky se používají v kombinaci se svrchními kalhotkami z moderního materiálu membránového typu, které zadržují vlhkost uvnitř, ale přitom ke kůži propouští vzduch, takže se dítě tolik nezapařuje. Jednorázovou vkládací plenku po použití vyhodíte, kalhotky vyvětráte (proto doporučujeme mít nejméně 2 ks) a vložíte další vkládací plenky. Svrchní kalhotky můžete s novými vnitřky použít opakovaně a pouze větrat, vyperete je v případě ušpinění nebo cca jednou za 2–3 týdny. (Nejlepším vodítkem pro to, kdy je třeba kalhotky vyprat, je váš vlastní nos :) ) Pokud se kalhotky ušpiní od stolice, dokážete je v případě nutnosti snadno přeprat i na výletě. Schnou velmi rychle, takže je brzy budete moci znovu použít.

Jednorázové vkládací plenky jsou vyrobeny buď z celulózy (varianta kojenec), nebo z kombinace celulózy a absorpčního (SAP) gelu (varianta batole), který významně zvyšuje savost pleny.

Upozornění:

Pleny nejsou běleny chlórem, neobsahují parfémy ani další přidané látky. Neobsahují nepromokavou část, je nutné je vždy používat se svrchními kalhotkami!

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader