BAMBOOLIK Látková plena AIO bambus, trojúhelníky

BAMBOOLIK Látková plena AIO bambus, trojúhelníky

Barva

nedostupné
cena: 469,00 Kč

Prodej skončil, nebo je zboží dočasně nedostupné.
Pro více informací kontaktujte náš zákaznický servis

Kód: F014209 , EAN: 8595642900105

BAMBOOLIK Látková plena AIO bambus, trojúhelníky

BAMBOOLIK Látková plena AIO bambus, trojúhelníky

Popis:

Kapsová plenka AII in One (tedy Vše v jednom), pro děti od 4 do 15 kg.

Uvažujete nad látkovými plenkami, ale bojíte se, že by to bylo příliš složité a namáhavé? Pak je tu pro vás Bamboolikova plenka Vše v jednom (AIO): plenka, která se jednoduchostí používání velmi blíží plence jednorázové. Přebalování s AIO plenkou zvládne opravdu každý: tatínek, dědeček i hlídací teta. Více o tom, proč jsou látkové plenky pro Vaše děťátko zdravější a zároveň šetrnější k Vaší peněžence i k životnímu prostředí.

Jak AIO plena funguje? Její vnější vrstva je ušita z membránového materiálu polyesteru laminovaného polyuretanem (PUL), na němž kromě krásných vzorů oceníte zejména to, že je voděodolný a prodyšný zároveň. Vnitřní vrstva AIO plenky je ve dvou variantách: flís odvádí vlhkost od kůže Vašeho děťátka a poskytuje mu tak komfortní pocit sucha a čistoty, bambusová viskóza oproti tomu zvyšuje savost plenky. Zvlněné lemování na vnitřní vrstvě plenky kolem nožiček miminka zajistí, že všechny tekutiny zůstanou uvnitř pleny.

AIO plenka se používá tak, že do kapsy (prostoru mezi vnitřní a vnější vrstvou pleny) vložíte vyjímatelnou vkládací plenu a zajistíte ji patentkou. Díky tomu se vkládací vnitřek nikam neposune a zůstane vždy tam, kde má, a to i u aktivních batolat. Vyjímatelná vkládací plena je tvořena několika vrstvami výjimečně savé bambusové viskózy.

Plenka AII in One (tedy vše v jednom), pro děti od 4 do 15 kg.

Velikost AIO plenky můžete snadno přizpůsobit velikosti vašeho miminka za pomoci čtyř řad patentek na přední straně plenky a suchých zipů vysoké kvality, takže plenka bude Vašemu děťátku vždy sedět na milimetry přesně.

Údržba plenek je velmi jednoduchá: Perte na 60° C v automatické pračce, předepírat v ruce není nutné, stačí hrubší nečistoty odstranit do záchodu a plenku opláchnout pod vodou nebo použít program předepírky vaší pračky. Pro rychlé odstranění stolice můžete použít separační plenky. Plenku sušte volně zavěšenou, vkládací plenky můžete sušit i v sušičce nebo na topení. Více se o údržbě dozvíte v příbalovém letáku.

Technické parametry:

Dotyková vrstva – bambusové froté – 70% bambusová viskóza, 30% bavlna Vnitřní plenka – bambusové froté – 70% bambusová viskóza, 30% bavlna; bambusový flís – 75% bambusová viskóza, 25% bavlna Nepromokavá vrstva – 100% polyester laminovaný polyuretanem (PUL)

Náš tip:

Pokud potřebujete zvýšit savost AIO plenky, jednoduše přidejte do vnitřní kapsy jakoukoliv další savou vrstvu. Ideálně Krátkou vkládací plenku či Batolecí vkládací plenku, můžete nicméně použít i Bamboolikovu vícevrstvou plenu, vnitřní plenu či klasickou čtvercovou plenu, na jaké vás odchovala vaše maminka.

Stay Dry (flís) nebo bambus?

Flís – Stay Dry vrstva udrží Vaše miminko dokonale v suchu a pohodlí. Plenky s touto dotykovou vrstvou jsou vhodné pro děti, které vyžadují pocit sucha a nečůrají ve velkých dávkách. Je tedy vhodný především pro novorozence a malé kojence.Bambus je přírodní materiál, velmi savý, měkký a příjemný, tepelně komfortní a nealergizující. Jako každý přírodní materiál je po počůrání mokrý na dotek. Dává tím děťátku zpětnou vazbu, že když se vyčurá, „něco se stane“. Je tedy vhodný jako příprava tréninku na nočník – zvláště když bylo dítě předtím zvyklé být naprosto v suchu a maminka jej poté, co se v bambusu začne po počurání „ošívat“, rychle přebalí. Dítě se tak učí, že normální je být v suchu a že když dá mamince vědět, ona mu sucho zařídí? kombinovanénace plenek v těchto dvou typech materiálů je optimální. Pokud je kombinovanénujete, můžete pro starší děti Stay Dry plenky používat jednoduše s vkládací plenkou nahoře (místo v kapse), pro miminka do bambusových kalhotkových plenek naopak používat flísovou separační plenku, která je udrží v suchu.

Specifikace pojmů:

vnitřní plena = tvarovaná plena (základna) a krátká vkládací plena vnitřní plena batolecí = tvarovaná plena (základna) a batolecí vkládací plena (tato je 2× tak delší než krátká a má o jednu savou vrstvu navíc) krátká vkládací plena a batolecí vkládací plena se zaměňuje podle potřeby savosti pleny batolecí vkládací plena je pouze samostatně dlouhá vkládací plena

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader