BAMBOOLIK Látkové pleny AI2 – denní testovací sada batole, oranžová+zvířátka

BAMBOOLIK Látkové pleny AI2 – denní testovací sada batole, oranžová+zvířátka

nedostupné
cena nebyla stanovena

Prodej skončil, nebo je zboží dočasně nedostupné.
Pro více informací kontaktujte náš zákaznický servis

Kód: F014247 , EAN: 8595642900488

BAMBOOLIK Látkové pleny AI2 – denní testovací sada batole, oranžová+zvířátka

BAMBOOLIK Látkové pleny AI2 – denní testovací sada batole, oranžová+zvířátka

Popis:

Denní testovací sada Bamboolikova AI2 systému.

Tato sada je vhodná pro větší batolata, kterým již standardní přebalení s krátkou vnitřní plenou nemusí postačovat. Batolecí sada obsahuje batolecí vkládací pleny a k nim navíc také noční vkládací plenku, jež udrží dítě v suchu po delší dobu, což oceníte v noci či na delší procházce. Jako všechny Bamboolikovy sady, i tato je zabalena v praktickém pytli na pleny, který následně můžete používat při procházkách či cestování.

Denní testovací sada obsahuje:

  • Svrchní kalhotky: oranžová 1ks,
  • Vnitřní plena batolecí 5ks,
  • Noční vkládací plena 1ks,
  • Pytel na pleny vel. S: fialová 1ks

Údržba plenek je velmi jednoduchá: Perte na 60° C v automatické pračce, předepírat v ruce není nutné, stačí hrubší nečistoty odstranit do záchodu a plenku opláchnout pod vodou nebo použít program předepírky vaší pračky. Pro rychlé odstranění stolice můžete použít separační plenky. Plenky sušte volně zavěšené, vkládací plenky můžete sušit i v sušičce nebo na topení. Více se o údržbě dozvíte v příbalovém letáku.

Specifikace pojmů:

vnitřní plena = tvarovaná plena (základna) a krátká vkládací plena vnitřní plena batolecí = tvarovaná plena (základna) a batolecí vkládací plena (tato je 2× tak delší než krátká a má o jednu savou vrstvu navíc) krátká vkládací plena a batolecí vkládací plena se zaměňuje podle potřeby savosti pleny batolecí vkládací plena je pouze samostatně dlouhá vkládací plena

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader