Loading
Loading

BAMBOOLIK Vnitřní látková plena batolecí, sada 2ks

BAMBOOLIK Vnitřní látková plena batolecí, sada 2ks

nedostupné
Cena 630,00 Kč

Kód: F014234 , EAN: 8595642900358 , Značka: Bamboolik

Zobrazit celý popisek Schovat popisek

BAMBOOLIK Vnitřní látková plena batolecí, sada 2ks

Vnitřní plena je základním dílkem skládačky Bamboolikova hravého AI2 plenkového systému.

Vnitřní plena extra savosti je určena pro pro malá miminka na noc či dlouhou procházku nebo pro větší děti na přebalení cca 1× za 3 hodiny. Pro kratší dobu přebalení nebo pro denní užívání u malých miminek vám postačí použít vnitřní plenu základní. Oba typy vnitřní pleny jsou tvořeny sepnutím tvarované pleny a zvolené vkládací pleny – buďto krátké nebo batolecí, podle toho, jaké použití právě potřebujete:

  • Vnitřní plena základní – vhodná pro novorozence, denní používání, krátká doba přebalení (1–2 hod)
  • Vnitřní plena batolecí – vhodná pro batolata, delší odpolední spánek nebo noční použití pro malá miminka, delší procházku s většími dětmi (cca 3 hod)

Jak batolecí vnitřní plena funguje? Jednoduše připnete batolecí vkládací plenu na tvarovanou plenu pomocí 3 patentek. Takto vzniklou vnitřní plenu pak vecvaknete do svrchních kalhotek, a můžete přebalovat. Tato kombinace vám vystačí na přebalení cca 1× za 3 hodiny u větších dětí, nebo na celou noc či dlouhou procházku s malými miminky, která ještě tolik nečůrají.

Rozšířený zadní díl tvarované pleny chrání v období tekuté stolice svrchní kalhotky před ušpiněním. Pro starší děti je pak možné jej schovat do zadní kapsy kalhotek a připnout patentkou, která zajistí, že plena zůstane tam, kde má, i když je dítko neposedné.

Náš tip: Batolecí plenu můžete mimo jiné používat na doplnění savosti kalhotkových plen, nebo například do Bamboolikových Tréninkových kalhotek, když už trénujete na nočník.

Údržba plenek je velmi jednoduchá: Perte na 60° C v automatické pračce, předpírat v ruce není nutné, stačí hrubší nečistoty odstranit do záchodu a plenku opláchnout pod vodou nebo použít program předpírky vaší pračky. Pro rychlé odstranění stolice můžete použít separační plenky. Plenky sušte volně zavěšené, vkládací plenky můžete sušit i v sušičce nebo na topení.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader