BAMBOOLIK Vnitřní látková plena, sada 2ks

BAMBOOLIK Vnitřní látková plena, sada 2ks

BAMBOOLIK Vnitřní látková plena, sada 2ks

skladem
cena: 469,00 Kč

Kód: F014233 , EAN: 8595642900341

BAMBOOLIK Vnitřní látková plena, sada 2ks

Vnitřní plena je základním dílkem skládačky Bamboolikova hravého AI2 plenkového systému.

Vnitřní plena základní savosti je určena pro kojence pro použití během dne. Pro větší děti nebo delší dobu bez přebalení vám doporučujeme použít vnitřní plenu batolecí. Oba typy vnitřní pleny jsou tvořeny sepnutím tvarované pleny a zvolené vkládací pleny – buďto krátké nebo batolecí, podle toho, jaké použití právě potřebujete:

  • Vnitřní plena základní – vhodná pro novorozence, denní používání, krátká doba přebalení (1–2 hod)
  • Vnitřní plena batolecí – vhodná pro batolata, delší odpolední spánek nebo noční použití pro malá miminka, delší procházku s většími dětmi (cca 3 hod)

Jak základní vnitřní plena funguje? Jednoduše připnete krátkou vkládací plenu na tvarovanou plenu pomocí 3 patentek. Takto vzniklou vnitřní plenu pak vecvaknete do svrchních kalhotek, a můžete přebalovat. Tato kombinace vám vystačí na denní používání u malých miminek, nebo pro větší děti, které vyžadují častější přebalování.

Rozšířený zadní díl tvarované pleny chrání v období tekuté stolice svrchní kalhotky před ušpiněním. Pro starší děti je pak možné jej schovat do zadní kapsy kalhotek a připnout patentkou, která zajistí, že plena zůstane tam, kde má, i když je dítko neposedné.

Údržba plenek je velmi jednoduchá: Perte na 60° C v automatické pračce, předpírat v ruce není nutné, stačí hrubší nečistoty odstranit do záchodu a plenku opláchnout pod vodou nebo použít program předpírky vaší pračky. Pro rychlé odstranění stolice můžete použít separační plenky. Plenky sušte volně zavěšené, vkládací plenky můžete sušit i v sušičce nebo na topení.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader