Loading
Loading

BAYBY BGS 6200 Dárková sada - fialová (0 m+)

BAYBY BGS 6200 Dárková sada - fialová (0 m+)

Varianty

nedostupné
cena nebyla stanovena

Kód: F024916 , Dodavatelský kód: 42002148 , EAN: 8590669178988 , Značka: Bayby

BAYBY BGS 6200 Dárková sada - fialová (0 m+)

Startovací set se vším potřebným pro nakrmení novorozence včetně kojeneckých lahviček a dudlíku je dárkově zabalen, takže vyřeší i dilema babičkám či přátelům, jaký dárek novopečené mamince do porodnice přinést.

Protikoliková savička má drobný otvor, aby dítě polykalo mléko a ne vzduch, čímž se předchází bolestivé plynatosti miminek. Kromě hravých zvířátek jsou kojenecké lahvičky opatřeny natištěnou srdíčkovou stupnicí pro odměření mléka i plasticky vystouplou stupnicí. Zajišťovací kroužek perfektně zapadne do dvojité drážky savičky a lahvičku skvěle utěsní.

Ortodonticky tvarovaný silikonový dudlík stimuluje správnou funkci jazyka a vývoj patra. Z hygienických důvodů je opatřen perfektně padnoucím krytem, který dudlík ochrání před znečištěním, pokud ho dítě zrovna nemá v puse.

Zásobník na sušené mléko umožňuje mamince odsypat si jednu až tři dávky mléka, aniž by s sebou na cesty mimo domov musela přibalit celou krabici mléčné výživy. Zásobník ve tvaru lahve se zúženým hrdlem pro pohodlné přesypání mléka následně do lahvičky na pití je složen ze 3 stohovatelných dílů – na cestu si tak můžete vzít jednu, dvě či všechny tři šroubovatelné odměrky a budete mít jistotu, že mléko uchováte ve sterilním prostředí.

Velký kartáč se zahnutým koncem a malý kartáček dokonale vyčistí i hůře dostupná místa lahví a saviček.

Dárková sada obsahuje:

  • 1× Kojenecká láhev antikoliková 120ml – plast + silikonová savička
  • 1× Kojenecká láhev antikoliková 250ml – plast + silikonová savička
  • 1× Dudlík ortodonický silikonový
  • 1× Kártáč na čištění lahví
  • 1× Kartáček na čištění saviček
  • 1× Zásobník na sušené mléko

Všechny doplňky dárkového setu jsou zdravotně testované a neobsahují Bisphenol-A. S výjimkou kartáčů lze všechny součásti setu sterilizovat v páře.

O značce Bayby >>

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader