Loading
Loading

BEBA AL 110 (400 g) - kojenecké mléko

BEBA AL 110 (400 g) - kojenecké mléko

> 5 kusů na eshopu, nechte si zboží doručit na naši prodejnu
Cena 218,90 Kč

Kód: nestle34757 , Dodavatelský kód: 12260764 , EAN: 7613033431258 , Značka: BEBA

Zobrazit celý popisek Schovat popisek

BEBA AL 110 (400 g) - kojenecké mléko

Nestlé AL 110 Lactose Free je nutričně kompletní výživa pro dlouhodobé používání při laktózové intoleranci a realimentaci po průjmech. Je zdrojem všech potřebných nutričních látek pro kojence do šestého měsíce věku.

Laktózová intolerance vrozená nebo získaná je často se vyskytující problém jak u dětí tak dospělých. Jde o poruchu trávení mléčného cukru (laktózy), která díky nepřítomnosti enzymu laktázy, není dostatečně neštěpena na menší stravitelné části. Laktózová intolerance se může projevovat průjmem, kolikami, zvracením a dalšími gastro-enterologickými problémy. Nestlé AL 110 je nutričně kompletní výživa pro dlouhodobé používání při laktózové intoleranci a jako realimentace po průjmu. Je zdrojem všech nutričních látek pro kojence do 6. měsíců věku. Je bez laktózy a sacharózy, obsahuje nukleotidy a polynenasycené mastné kyseliny s dlouhým řetězcem LC-PUFA, které se nachází v mateřském mléce.

Návod k přípravě:

  1. Před přípravou kojenecké výživy si důkladně umyjte ruce.
  2. Láhev, uzávěr a savičku řádně vymyjte, aby uvnitř nezůstaly zbytky mléka.
  3. Vyvářejte po dobu pěti minut. Nádobku k vyváření ponechte až do vyjmutí lahvičky přikrytou.
  4. Pět minut povařte pitnou vodu vhodnou pro kojence a nechte ji ochladit (40 °C).
  5. Přesné odpovídající (dle věku dítěte – viz tabulka na etiketě) množství převařené a mírně ochlazené vody vlijte do vyvařené lahvičky.
  6. Přiloženou odměrkou odměřte potřebné množství prášku (viz tabulka) a nasypte jej do lahvičky. Používejte pouze přibalenou odměrku. Odměrka musí být vždy zarovnaná!
  7. Důkladně protřepte až do úplného rozpuštění prášku.
  8. Ověřte vyhovující teplotu připraveného mléka kápnutím na vnitřní stranu předloktí.
  9. Po každém použití plechovku důkladně uzavřete a skladujte v suchu a chladu (ne v chladničce). Spotřebujte do tří týdnu od otevření.
  10. Neuchovávejte nedojedené porce.

Dávkování:

Dodržujte doporučení lékaře, který by měl pro každé dítě vypočítat denní potřebu energie, vody a elektrolytů. V nepřítomnosti lékařského doporučení použijte tabulku uvedenou na etiketě.

{caution: Kojení je během prvních měsících života dítěte nejlepším způsobem výživy. Proto je nutné kojit, je-li to jen trochu možné. Výrobek Nestlé AL 110 by měl být podáván pod dohledem lékaře, nebo kvalifikovaného zdravotnického pracovníka.}

Detailní informace:

Instantní dietní přípravek kojenecké výživy pro zvláštní lékařské účely. Přípravek je vhodný od narození. Obsahuje nukleotidy, LC-PUFA (DHA, ARA). Neobsahuje laktózu ani sacharózu. Osmolarita (13,3 %): 160 mOsm/l. Při podávání AL 110 nezavádějte žádný jiný pokrm do výživy dítěte bez předchozí konzultace s lékařem. Po přípravě stravy obal pečlivě uzavřete a uchovejte v suchu a chladu (nikoliv v chladničce). Po otevření spotřebujte do 3 týdnů. Baleno v ochranné atmosféře. Balení obsahuje odměrku o velikosti 4,4 g. 13,2 g prášku + 90 ml vody = 100 ml připraveného mléka.

Kontraindikace:

Nestlé AL 110 nepoužívejte v případě galaktosémie (vrozená porucha metabolismu sacharidů) nebo u poruch vstřebávání glukózy a galaktózy (AL 110 Lactose Free obsahuje rezidua laktózy 0,004 g/100 ml, které někteří specialisté v těchto případech považují stále za vysoké).

Složení potraviny v suchém stavu:

glukózový sirup, směs rostlinných olejů, bílkoviny mléčné syrovátky, mléčná bílkovina kasein,, citronan vápenatý, sójový lecitin, maltodextrin, chlorid draselný, chlorid hořečnatý, rostlinné oleje (zdroj LC-PUFA), fosforečnan vápenatý, askorban sodný, dvojvinan cholinu, taurin, síran železnatý, bakterie mléčného kvašení (L.reuteri), směs nukleotidu, myo inositol, síran zinečnatý, L-karnitin, niacin, D-pantothenát vápenatý, DL-alfa-tokoferylacetát, retinylacetát, síran měďnatý, thiamin mononitrát, riboflavin, pyridoxin hydrochlorid, síran manganatý, jodid draselný, kyselina listová, fylochinon, biotin, cholekalciferol, kyanokobalamin, selenan sodný

{tip: Po dosažení vhodného věku naraďte kojeneckou lahev hrnečkem. Předejdete tím vyšší kazivosti mléčného chrupu.}

Nutriční údaje:

ve 100 g prášku:

energie 2131 kJ (509 KCal), bílkoviny 10,9 g, sacharidy 59 g, tuky 25,4 g, sodík 170 mg, draslík 600 mg, chloridy 375 mg, vápník 420 mg, fosfor 245 mg, hořčík 50 mg, vitamíny viz etiketa.

ve 100 ml mléka:

energie 281 kJ (67 KCal), bílkoviny 1,4 g, sacharidy 7,8 g, tuky 3,4g, sodík 22 mg, draslík 79 mg, chloridy 49 mg, vápník 55 mg, fosfor 32 mg, hořčík 6,6 mg, vitamíny viz etiketa.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Mohlo by vás také zajímat

Ajax loader