BEBE-JOU Termovanička Owl family

BEBE-JOU Termovanička Owl family

do 3-5 dnů
cena: 1 290,00 Kč

Prodej skončil, nebo je zboží dočasně nedostupné.
Pro více informací kontaktujte náš zákaznický servis

Kód: F013985 , EAN: 8714929260323

BEBE-JOU Termovanička Owl family

BEBE-JOU Termovanička Owl family

Popis:

Unikátní termovanička Bébé-Jou s monitorováním teploty vody a dávkovačem mýdla a šamponu. Komfortní a pečlivě konstruovaná termovanička Bébé-jou je vybavena inovativním Click systémem pro ještě větší bezpečnost a pohodlí při koupání. Jen 2 kliknutí a vanička je snadno a bezpečně umístěna na koupací stojan. Stejně snadno může být za pomoci kliknutí vanička ze stojanu odpojena.

Naším cílem je vytvářet bezpečné výrobky pro každodenní chvíle, které si mohou rodiče a děti navzájem užít. Ať již je to každodenní koupel nebo první chvíle učení na nočník, právě tyto běžné chvilky udělají den něčím výjimečným! Právě proto jsme vytvořili pohodlnou certifikovanou dětskou termovaničku, která je k dispozici v mnoha krásných barvách a designech.

Luxusní Bébé-jou termovanička se odlišuje svou funkcionalitou a stylem. Jediným pohledem si můžete přečíst přesnou teplotu vody a neustále ji monitorovat až jednoho stupně přesnosti. Dále má termovanička má dva integrované zásobníky na mýdlo a šampon. Tímto způsobem budete mít vše po ruce. Termovaničku snadno a bezpečně jediným kliknutím umístíte na Bébé-jou stojan na vaničku. Vypustit ji můžete díky zabudovanému vypouštěcímu systému. Vyrobeno v Holandsku.

Vlastnosti:

  • Termovanička je dodávána v sadě se zabudovanými dávkovači mýdla a šamponu.
  • Kontrola teploty vody
  • Vždy správná teplota: s integrovaným teploměrem máte teplotu vody stále pod kontrolou.

Praktické:

Už žádná mokrá podlaha! Díky speciálnímu integrovanému vypouštěcímu systému a odtokové hadici lze termovaničku jednoduše a bezpečně vypustit. Ovládání je skryto pod ukazatelem teploty.

Ergonomie:

Dno termovaničky je ergonomicky tvarováno a opatřeno protiskluzovým okrajem, což zajišťuje jistotu při sezení. Okraje vaničky jsou zaobleny, proto se můžete o vaničku i opřít.

Bezpečnost:

V kombinaci se stojanem bébé-jou je koupání snadnější a příjemnější. Bezpečné připojení na stojany Bébéjou pomocí Click-systému. Termovanička může být umístěna např. i na stole, jelikož její nožičky jsou opatřeny protiskluzovou vrstvou. Snadno se udržuje v čistotě. Při použití Bébé-jou stojanu na vaničku můžete vyprázdnit Bébé-jou termovaničku pomocí přiložené vypouštěcí hadice. Ovládání je skryto pod ukazatelem teploty. Stojany splňují veškeré bezpečnostní standardy. Potvrzuje to certifikát TÜV – renomovaného německého zkušebního ústavu. Termovanička je kombinovatelná také s koupacím lehátkem od Bébé-jou.

  • Hmotnost: 1,88 kg
  • Rozměry: 83,5 × 40 × 32 cm

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader