BEBIVITA JUNIOR 2+ (500g) - kojenecké mléko

BEBIVITA JUNIOR 2+ (500g) - kojenecké mléko

BEBIVITA JUNIOR 2+ (500g) - kojenecké mléko

skladem
cena: 169,00 Kč

Kód: bebivita11128 , EAN: 4018852013426

BEBIVITA JUNIOR 2+ (500g) – kojenecké mléko

Popis:

Pokračovací mléčná kojenecká výživa BEBIVITA JUNIOR 2+ je určená pro zvláštní výživu od 2 let. Neobsahuje lepek, obsahuje přidanou mléčnou bílkovinu, sóju.

Potravina pro zvláštní výživu. Pokračovací mléčná kojenecká výživa není vhodná pro výživu kojenců do ukončeného 12.měsíce. Je určená pro děti od 2 let jako mléčný nápoj k snídani, k večeři nebo pití v průběhu dne.

Návod k příprave: viz priloženou etiketu.

Složení:

  • Odtučněné mléko, laktóza, rostlinné oleje (kokosový, řepkový, slunečnicový, kukuřičný), maltodextrin, minerály (uhličitan vápenatý, vápenaté soli kyseliny citrónové, draselné soli kyseliny citrónové , draselné soli kyseliny orthofosforečné síran horečnatý, chlorid draselný, síran horečnatý, vápenaté soli kyseliny orthofosforečné, mléčnan železnatý, jodičnan draselný), vanilkové aroma, vitamíny (vitamín A, vitamín C, vitamín D, vitamín E, biotin, vitamín B12, vitamín B2), emulgátor sójový lecitin.
Anonymní uživatel

nám to dítě pije..takže jsme rádi že nějaké mlíko do sebe dostane...

cena
neobsahuje prebiotika
jasik

doporučuji

cena, chuť
je potřeba prášek přesypat do nějaké dózy, ze sáčků se špatně odebírá
Anonymní uživatel

vse ok

spokojenost cena vs. kvalita
ne
Martina

Kdyby sme pokračovali na sunaru tak je dcera bez mlíka už v 9 měsících protože po něm začala ve velkém zvracet.Skusili sme změnu a přešli na bebivitu, která nesklamala a i ve 2 a 1/2 letech pořád chut

Chuť
nic

zdroj dat: heureka.cz

Ajax loader