BEBIVITA Krupicová (600g) - mléčná kaše

BEBIVITA Krupicová (600g) - mléčná kaše

BEBIVITA Krupicová (600g) - mléčná kaše

skladem
cena: 170,00 Kč

Kód: bebivita11129 , EAN: 4018852001683

BEBIVITA Krupicová (600g) – mléčná kaše

Popis:

Instantní obilno-mléčný příkrm. Potravina pro zvláštní výživu kojenců a malých dětí od ukončeného 5.měsíce. Rozhodnutí o zahájení podávání příkrmů, včetně jakékoliv výjimky z pravidla šesti měsíců by mělo být přijímáno pouze na základě doporučení lekáře , nebo osoby kvalifikované v oblasti výživy, farmacie nebo péče o matku a dítě.

Návod k přípravě: viz priloženou etiketu.

Složení:

  • Pšeničná krupice 33%, sušená mléčná syrovátka (částečně demineralizovaná), sušené odtučněné mléko, maltodextrin, rostlinné oleje (kokosový, řepkový, slunečnicový), cukr, uhličitan vápenatý, vitamíny (vitamín A, vitamín C, vitamín D, vitamín E, vitamín B1), disfosforečnan železitý, extrakt z bourbonské vanilky, jodičnan draselný.
Anonymní uživatel

ok

Lulu.K

Malému moc chutná.

Anonymní uživatel

spokojenost

Anonymní uživatel

Dělám ji každý večer asi 2 pol.lžice na 220ml vody a dám do lahvičky a chrní až do rána!! Není nad to když ditě sspi celou noc dobře najedené!!

Zatím jsem nenašla chybu!! Vyhovuje mi množství kaše je to cenové výhodné!! Dětem moc chutná mnohem více než jiné značky!!
cosmmy

našemu miminku prostě chutná a vyhovuje

- příjemná chuť - dobře se rozmíchává, nezůstávají hrudky - konzistence dle potřeby - buď do lahvičky nebo na lžičku - nebolí po ní bříško - zasytí na celou noc

zdroj dat: heureka.cz

Ajax loader