BEL BABY prsní vložky (2x30 ks) + Bel tyčinky 160 ks zdarma

BEL BABY prsní vložky (2x30 ks) + Bel tyčinky 160 ks zdarma

nedostupné
cena nebyla stanovena

Prodej skončil, nebo je zboží dočasně nedostupné.
Pro více informací kontaktujte náš zákaznický servis

Kód: F007942 , EAN: 4049500168786

BEL BABY prsní vložky (2x30 ks) + Bel tyčinky 160 ks zdarma

Bel Baby prsní vložky 2×30 ks + Bel tyčinky 160 ks zdarma

Kojení je krásné, ale náročné. Kromě té nejlepší výživy dáváte svému dítěti pocit blízkosti a bezpečí, pomocí kterého mezi sebou vytvoříte blízký a láskyplný vztah. Ujistěte se, že si tyto společné chvilky nezkazíte nehodami, které vás mohou po kojení zaskočit.

Popis:

Anatomicky tvarované prsní vložky Bel Baby vám garantují potřebnou ochranu, pohodlí a diskrétnost.

Příjemný měkký netkaný textil a speciální vnější vrstva jsou prodyšné a nedráždí citlivou pokožku prsou. Zároveň jejich vysoce savé jádro z buničiny zabrání prosáknutí mléka. Praktický lepicí pásek spolehlivě udrží prsní vložku v mateřské podprsence. Nedělejte kompromis mezi péčí o dítě a svým pohodlím. – Prsní vložky Bel Baby jsou elegantním a pohodlným řešením, které zabrání nehodám po kojení. – S jemnými a vysoce savými vložkami s lepícím proužkem budete mít vždy pocit maximální čistoty a kontroly po každém kojení.

Rozměr balení a specifikace:

+

Bel Family vatové tyčinky sáček 160 ks

Popis:

Jemné vatové tyčinky pro každodenní hygienu a ošetřování. K péči o naše tělo patří i čistění uší a různé drobné úkony. Tyto procedury postupují nejen ženy, ale celá rodina. Nejvhodnější pomůckou jsou Vatové tyčinky Bel Family. Jemná struktura vaty s mikrovláknem umožňuje šetrnou péči, dlouhá vlákna bavlny pak zajistí pevné namotání dostatečného množství vaty na tyčince.

Plastové tyčinky jsou pružné a odolávají tlaku, takže se nelámou a zaručují bezpečnou každodenní hygienu. Zvláště proto ocení Vatové tyčinky Bel Family maminky, které se starají o malé děti.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader