Loading
Loading

BELLA HAPPY BABY Micro (0,6-1,2 kg) 30 ks – jednorázové pleny

BELLA HAPPY BABY Micro (0,6-1,2 kg) 30 ks – jednorázové pleny

3 - 5 kusů na eshopu, nechte si zboží doručit na naši prodejnu
Cena 129,00 Kč
Cena za kus: 4,30 Kč

Kód: F104174 , Dodavatelský kód: 5900516132927 , EAN: 5900516603182 , Značka: Bella Baby Happy

Zobrazit celý popisek Schovat popisek

BELLA HAPPY BABY Micro (0,6-1,2 kg) 30 ks – jednorázové pleny

Specializované plenky určené pro extrémně předčasně narozené děti s porodní vahou mezi 600g a 1200 g.

Velikost plenek MICRO byla vytvořena s důrazem na bezpečnost a ochranu citlivé pokožky dětí, které přišly předčasně na svět. Díky technologii Air Flow je zajištěna dokonalá prodyšnost plenek a tedy dostatečný přístup čerstvého vzduchu, který zabraňuje vzniku opruzení a minimalizuje riziko podráždění pokožky miminka.

Plenka je svým tvarem přizpůsobena dětskému tělíčku a vždy perfektně sedí i díky elastickým suchým zipům. Postranní volánky napomáhají ochraně proti bočnímu protečení.

Kůže předčasně narozených dětí je tenčí a daleko citlivější při kontaktu s extrémními faktory, které mohou vyvolávat podráždění. Proto plenka obsahuje indikátor vlhkosti, který změnou barvy informuje rodiče nebo nemocniční personál, o potřebě plenku vyměnit. Není tedy nutné vyjmout miminko z inkubátoru či s ním složitě manipulovat pro zjištění stavu plenky. Navíc vnější a vnitřní vrstvy plenky jsou vyrobeny z extrémně jemného materiálu a tím zajišťují komfort a ochranu jemné pokožky.

MICRO plenky jsou dermatologicky testovány, nejsou běleny elementárním chlórem, neobsahují latexové prvky, vůně ani barviva (nejsou potištěny) – celé složení minimalizuje rizika alergických reakcí těchto velmi citlivých dětí a dává rodičům jistotu, že je jejich děťátko chráněno nejlepší dostupnou péčí.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader