Loading
Loading

BELLA HAPPY Before Newborn 0 (do 2 kg) 46ks - jednorázové pleny

BELLA HAPPY Before Newborn 0 (do 2 kg) 46ks - jednorázové pleny

> 5 kusů na eshopu, nechte si zboží doručit na naši prodejnu

Dlouhodobě snížená cena 199,00 Kč 224,90 Kč

Cena za kus: 4,33 Kč

Kód: Bella2898 , EAN: 5900516600716 , Značka: Bella Baby Happy

Zobrazit celý popisek Schovat popisek

BELLA HAPPY Before Newborn 0 (do 2 kg) 46ks - jednorázové pleny

Tyto plenky pro malinká tělíčka nedonošených dětí byly vyvíjeny ve spolupráci s předními lékaři a zkoušeny mnoha maminkami nedonošených dětí.

Tvar těchto plenek je přizpůsoben tělíčku dítěte do dvou kilogramů. Plenky jsou prodyšné a zajišťují stálý přístup vzduchu k jemné dětské pokožce. Měkká vnitřní vrstva Premium Dry díky své stavbě umožňuje absorbovat moč a řídkou stolici, která u předčasně narozených dětí není neobvyklá. Pokožka zůstává suchá a zdravá. Na obou stranách plenky jsou elastické manžety, které jsou natolik volné, že nebrání dítěti v pohybu, ale zároveň natolik těsné, že nic z plenky neuteče :) Správné a pevné zapínání usnadňují suché zipy, které lze několikrát opakovaně odepínat a zapínat. Přebalování usnadňují obrázky, které jsou symetricky umístěny po obou stranách loga Happy. Vepředu plenky je výřez na pupeční pahýl. Díky tomu je minimalizováno podráždění a dochází k rychlejšímu hojení pupečního pahýlu.

Nedonošené děti mají rády teplo a rychle prochladnou, proto se snažte přebalování co nejvíce uspíšit a nenechávejte dítě dlouho nahaté.

Vlastnosti:

  • Vyrobeny z velmi jemné perforované netkané textilie
  • S výřezem na pupečníkový pahýl – tzv. PROTECTIVE SHAPE
  • Široké elastické a přizpůsobivé lepící pásky na mnohonásobné použití
  • Doplňková ochrana jemných bočních manžetek před postranním únikem tekutiny
  • Zklidňující extrakt ze zeleného čaje
  • Neobsahují latex a nejsou běleny chlorinem
  • Indikátor vlhkosti – změní barvu ze žluté na zelenou v okamžiku, kdy je potřeba plenu vyměnit.
  • Netkaná textilie po celé délce pleny, nešustí a spolu se zvýšenou hustotou materiálu ještě účiněji distribuuje vlhkost a zajišťuje pocit sucha.

Výtažek ze zeleného čaje:

Výtažek z listů zeleného čaje působí velmi silně antibakteriálně a protizánětlivě. Extrakt je přírodního původu a obsahuje 30 – 40 % polyfenolů a tříslovin a vitamíny skupiny B. Neutralizuje nepříjemný zápach tím, že potlačuje množení baktérií zodpovědných za přeměnu močoviny ve čpavek. Konkrétně se jedná o polyfenoly a třísloviny, které na sebe vážou látky zodpovědné za vznik nepříjemného zápachu. Extrakt má silný antioxidační účinek a chrání před volnými radikály.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Mohlo by vás také zajímat

Ajax loader