BELLA HAPPY Dětské přebalovací podložky 5ks

BELLA HAPPY Dětské přebalovací podložky 5ks Dárek

BELLA HAPPY Dětské přebalovací podložky 5ks

skladem
Běžná cena: 75,90 Kč
Akční cena: 62,90 Kč

Kód: Bella2921 , EAN: 5900516600723

BELLA HAPPY Dětské přebalovací podložky 60×90cm (5ks)

Popis:

Podložky na přebalování Happy jsou vyrobeny z měkké, na dotek příjemné vlákniny. Jednorázové přebalovací podložky jsou neocenitelným pomocníkem pro malé cestovatele.

Díky těmto měkkým podložkám pohodlně přebalíte dítě kdekoliv na cestách, v přírodě, u lékaře nebo na návštěvách. Svojí luxusní velikostí poskytují dostatek prostoru pro dítě i nutnou manipulaci. Pro nejmenší děti je důležitá hygienická čistota, kterou podložky Happy Baby zaručují. Jsou velmi jemné a šetrné k dětské pokožce, příjemné na dotek, lze je proto používat pro miminka již od narození.

Podložky jsou skladné, bez problému je umístíte do příruční tašky a po použití je jednoduše vyhodíte. Pokud nejsou zašpiněné, lze je použít opakovaně. Jednorázové přebalovací podložky jsou ideálním pomocníkem při každé příležitosti. Poskytují spolehlivou ochranu postýlky v případě, kdy svoji ratolest učíte spát bez plenek. Mějte po ruce připravené přebalovací podložky Happy Baby a žádná nehoda vás nepřekvapí!

Anonymní uživatel

doporučuji

velikost podložky kvalita cena
tittle

Dokud nedojde k potřísnění, jsou to neuvěřitelné držáky. Nedrolí se, výplň se nepřesouvá. Nosím je k lékařce a jedno balení mám už více než rok.A za velmi nízkou cenu. Jsou bezkonkurenční.

Velký rozměr. Pevné. Savé. Vydrží neskutečně dlouho.
-
Anonymní uživatel

dobrá zkušenost

zdroj dat: heureka.cz

Ajax loader