Loading
Loading

BESAFE Pregnant pás pro těhotné

BESAFE Pregnant pás pro těhotné

3 - 5 kusů na eshopu, nechte si zboží doručit na naši prodejnu
Cena 999,00 Kč

Kód: F008931 , Dodavatelský kód: 6445.001 , EAN: 7043485200339 , Značka: BeSafe

Zobrazit celý popisek Schovat popisek

BESAFE Pregnant pás pro těhotné

Doporučeno od chvíle kdy zjistíte, že jste těhotná.

V dnešní době jsou všechny děti chráněny autosedačkou. Jak jsou ale chráněny děti před narozením? Jsou dostatečně zabezpečené? BeSafe Pregnant udržuje boční pás v bezpečné pozici a drží pás mimo oblast břicha a plodu. Pregnant iZi FIX lze připojit na přední sedadla pomocí popruhu, pás se snadno přendá z jednoho sedadla na druhé.

Vlastnosti:

  • udržuje boční pás mimo vaše bříško a nenarozeného potomka,
  • certifikace dle normy ECE R16, instalace pomocí 3-bodového pásu automobilu.

Pregnant je pás pro těhotné určený k ochraně doposud nenarozeného dítěte a ke zvýšení pohodlí matky při cestování automobilem. V případě náhlého brzdění nebo autonehody může na ženu působit váha až kolem 4 tun. Díky nepřiměřenému tlaku na plod a placentu tak může dojít k ohrožení vašeho nenarozeného děťátka.

Při použití BESAFE Pregnant je boční automobilový pás veden pod bříškem a jeho tlak je přenesen na pánev Kromě toho vám BESAFE Pregnant zajistí větší pohodlí při řízení, i když je vaše bříško větší, neboť pás je stále držen na svém místě a neklouže po vašem bříšku během jízdy. Užijte si své těhotenství s menšími starostmi. Používejte BESAFE Pregnant od chvíle, kdy zjistíte, že jste těhotná.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Mohlo by vás také zajímat

Ajax loader