BESAFE Pregnant pás pro těhotné

BESAFE Pregnant pás pro těhotné

BESAFE Pregnant pás pro těhotné

skladem
cena: 1 090,00 Kč

Kód: F008931 , EAN: 7043485200339

BESAFE Pregnant pás pro těhotné

Popis:

Doporučeno od chvíle kdy zjistíte, že jste těhotná.

V dnešní době jsou všechny děti chráněny autosedačkou. Jak jsou ale chráněny děti před narozením? Jsou dostatečně zabezpečené? BeSafe Pregnant udržuje boční pás v bezpečné pozici a drží pás mimo oblast břicha a plodu. Pregnant iZi FIX lze připojit na přední sedadla pomocí popruhu, pás se snadno přendá z jednoho sedadla na druhé.

Vlastnosti:

  • udržuje boční pás mimo vaše bříško a nenarozeného potomka,
  • certifikace dle normy ECE R16, instalace pomocí 3-bodového pásu automobilu.

Pregnant je pás pro těhotné určený k ochraně doposud nenarozeného dítěte a ke zvýšení pohodlí matky při cestování automobilem. V případě náhlého brzdění nebo autonehody může na ženu působit váha až kolem 4 tun. Díky nepřiměřenému tlaku na plod a placentu tak může dojít k ohrožení vašeho nenarozeného děťátka.

Při použití BESAFE Pregnant je boční automobilový pás veden pod bříškem a jeho tlak je přenesen na pánev Kromě toho vám BESAFE Pregnant zajistí větší pohodlí při řízení, i když je vaše bříško větší, neboť pás je stále držen na svém místě a neklouže po vašem bříšku během jízdy. Užijte si své těhotenství s menšími starostmi. Používejte BESAFE Pregnant od chvíle, kdy zjistíte, že jste těhotná.

Anonymní uživatel

Celkově doporučuji. Starší verze neměla zadní přesku a přehazování ze sedadla řidiče na spolujezce a nebo do druhého auta mě fakt nebavila. Tato má přesku a tak je to jednoduší. Nicméně pro netrpěliv

Žena říká, že je to příjemnější než normální pás. Přeska (oproti starší verzi)
Pás v přesce za sedadlem se lehce povoluje. Nemá to vliv na bezpečnost, ale

zdroj dat: heureka.cz

Ajax loader