Loading
Loading

BI-OIL Pečující olej 60 ml EXPIRACE 30.09.2021

BI-OIL Pečující olej 60 ml EXPIRACE 30.09.2021

> 5 kusů na eshopu, nechte si zboží doručit na naši prodejnu

V časově omezené akci za 139,00 Kč 279,00 Kč

Akční cena končí 30.9.2021 nebo vyprodáním zásob.

Kód: Bioil31269 , EAN: 6001159113096 , Značka: Bi-Oil

BI-OIL Pečující olej 60 ml EXPIRACE 30.09.2021

Bi-Oil je kombinací rostlinných extraktů a vitaminů přidaných do olejového základu. Neokysličený olej umožňuje zachovat účinnost rostlinných extraktů a vitaminů.

Složení:

PURCELLIN OIL™ Přelomová složka PurCellin Oil™ mění celkovou konzistenci Bi-Oilu a činí ji lehkou a nemastnou. Redukuje vrstvu přípravku, zlepšuje roztíratelnost a usnadňuje aplikaci, díky čemuž pokožka Bi-Oil okamžitě absorbuje. Rovněž je zvláčňující a činí pleť jemnou, hebkou a vláčnou.

VITAMIN A Vitamin A podporuje tvorbu nového kolagenu a obnovu pokožky, pomáhá zvyšovat pružnost a zlepšovat texturu a tón pleti.

VITAMIN E Dnes nejrozšířenější antioxidant v oblasti péče o pleť. Vitamin E pomáhá udržovat zdravě vypadající pokožku, chrání ji před vlivem volných radikálů, které pleť poškozují a způsobují její předčasné stárnutí. Vitamin E rovněž zvyšuje hydrataci pokožky.

MĚSÍČKOVÝ OLEJ Měsíčkový olej má regenerační účinky a může být použit k ošetření citlivé, poškozené nebo sluncem spálené pokožky.

LEVANDULOVÝ OLEJ Levandulový olej je znám pro své ošetřující vlastnosti, zklidňuje a zjemňuje a také je přírodním antiseptikem.

ROZMARÝNOVÝ OLEJRozmarýnový olej pomáhá oživit pokožku a pečovat o ni, dále ji zjemňuje a má mírný antiseptický účinek.

HEŘMÁNKOVÝ OLEJ Heřmánkový olej zklidňuje pleť a je zvláště vhodný pro citlivou pokožku.

Použití:

JIZVY Pomáhá zlepšit vzhled nových i starých jizev.

STRIE Pomáhá snižovat možnost vzniku strií tvořících se během těhotenství, prudkého růstu v dospívání a období rychlého přibývání na váze. Rovněž pomáhá vylepšovat vzhled již existujících strií.

NESJEDNOCENÝ TÓN PLETI Pomáhá zlepšovat vzhled pigmentových skvrn a kožních vad způsobených hormonálními výkyvy, zesvětlením pleti a nadměrným vystavením slunci.

STÁRNOUCÍ POKOŽKA Pomáhá vyhladit stárnoucí vrásčitou pokožku v obličeji i na těle a sjednotit její tón.

DEHYDROVANÁ POKOŽKA Pomáhá pokožce doplnit přírodní oleje, které odstraňují faktory, jako jsou nepříznivé počasí, voda s vysokým obsahem chemikálií, časté koupání a vysušující účinky centrálního vytápění či klimatizace.

Aplikace:Bi-Oil by měl být aplikován na zasažené oblasti dvakrát denně po dobu minimálně tří měsíců. Vezměte prosím na vědomí, že jizvy jsou trvalé, a přestože je Bi-Oil vytvořen, aby vylepšil jejich vzhled, nikdy je nemůže zcela odstranit. Výsledky se u každého jednotlivce mohou lišit. Během těhotenství by Bi-Oil měl být aplikován od počátku druhého trimestru na oblasti, jež jsou náchylné k tvorbě strií.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Mohlo by vás také zajímat

Ajax loader