BIGJIGS Dřevěná motorická vzdělávací hračka Abeceda

BIGJIGS Dřevěná motorická vzdělávací hračka Abeceda

skladem
cena: 469,00 Kč

Kód: F004043 , EAN: 691621160558

BIGJIGS Dřevěná motorická vzdělávací hračka Abeceda

Učení písemek se stane zábavou. Nádherně provedená písmenka abecedy jsou vyrobena z kvalitního dřeva upraveného nezávadným lakem. Písmenka jsou krásně barevná a děti na první pohled zaujmou. Sada obsahuje desku, do níž je potřeba správně poskládat písmena abecedy.

Hračka je zaměřena na rozvoj a procvičování jemné motoriky, zručnosti, rozpoznávání tvarů i procvičování abecedy. Vašim dětem přinese zábavu na dlouhé hodiny.

Charakteristika:

  • rozměry: 38,5 × 25,5 cm, písmenko cca 4 cm
  • doporučený věk: od 2 let
  • materiál: kvalitní dřevo
  • vyrobeno z kvalitních zodpovědně nakupovaných materiálů
  • vyhovuje současným evropským bezpečnostním normám

Značka Bigjigs:

Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu.

Spokojení zákazníci výrobce motivovali k mnoha dalším nápadům a rozšíření nabídky o další dřevěné hračky. Přibylo zasílání poštou a prodej přes katalog.

Spokojenost a věhlas značky rostla, takže následoval velkoobchodní prodej a pro udržení výrobních cen přesun a rozšíření výroby na východ. Nové značky kvalitních a nápaditých hraček si v Anglii všimly další velké prodejní firmy. Dnes Bigjigs hračky zůstávají ve vlastnictví rodiny s obrovskými sklady v jeho-východní Anglii.

Kvalita hraček značky BigJigs je testována a odpovídá všem podmínkám pro prodej v EU a USA.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader