BIMBOBIO Krém proti opruzeninám 100 ml

BIMBOBIO Krém proti opruzeninám 100 ml

BIMBOBIO Krém proti opruzeninám 100 ml

nedostupné
cena: 229,00 Kč

Prodej skončil, nebo je zboží dočasně nedostupné.
Pro více informací kontaktujte náš zákaznický servis

Kód: F001601 , EAN: 8052405280251

BimboBio Krém proti zapařeninám 100 ml

Popis:

Přináší úlevu podrážděné dětské pokožce. Vytváří ochrannou vrstvu a zároveň podporuje přirozené buněčné dýchání pokožky. Obsahuje 10% oxidu zinečnatého, slunečnicový olej pro výživu a hydrataci pokožky, zklidňující šťávu z Aloe vera, vyživující výtažky z ovsa a měsíčku lékařského. TIP: můžete použít na špatně se hojící místa na Vaší pokožce.

Pečující BimBoBio řada byla vyvinuta na přání týmu matek jako nová produktová řada pečující o jemnou dětskou pokožku. Použité suroviny byly vyhledány v přírodě s maximální péčí a láskou. Jsou bohaté na účinné látky vhodné pro jemnou dětskou pokožku.

BimBoBio chrání přírodu použitím recyklovaných a recyklovatelných o­balů.

BimBoBio kosmetika získala certifikaci ICEA. ICEA je ochranou známkou pro ekologickou a bio kosmetiku udílená italským institutem pro etickou a eko-friendly certifikaci (ICEA). Kosmetika je dermatologicky testována, včetně testu na nikl, velmi vysoký stupeň snášenlivosti. Kosmetika je vhodná pro osoby s velmi citlivou pokožkou.

Vyrobeno z:

produktů z eko-biologického zemědělství nové složení zohledňuje povahu dětské pleti včetně pokožky novorozenců jemná rychle se vstřebávající textura jemná vůně, která nijak nepřekrývá dětskou přirozenou vůni

Neobsahuje:

alergizující agresivní látky, které by mohly vzpůsobit alergické reakce typické pro citlivou pokožku (zarudnutí, svědění, apod.)

ropné deriváty: parabeny, silikony ani SLS (sodium laureth sulphate) syntetická umělá barviva složky živočišného původu

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader