BIMBOBIO Krém proti opruzeninám 100 ml

BIMBOBIO Krém proti opruzeninám 100 ml

nedostupné
cena nebyla stanovena

Prodej skončil, nebo je zboží dočasně nedostupné.
Pro více informací kontaktujte náš zákaznický servis

Kód: F001601 , EAN: 8052405280251

BIMBOBIO Krém proti opruzeninám 100 ml

BimboBio Krém proti zapařeninám 100 ml

Popis:

Přináší úlevu podrážděné dětské pokožce. Vytváří ochrannou vrstvu a zároveň podporuje přirozené buněčné dýchání pokožky. Obsahuje 10% oxidu zinečnatého, slunečnicový olej pro výživu a hydrataci pokožky, zklidňující šťávu z Aloe vera, vyživující výtažky z ovsa a měsíčku lékařského. TIP: můžete použít na špatně se hojící místa na Vaší pokožce.

Pečující BimBoBio řada byla vyvinuta na přání týmu matek jako nová produktová řada pečující o jemnou dětskou pokožku. Použité suroviny byly vyhledány v přírodě s maximální péčí a láskou. Jsou bohaté na účinné látky vhodné pro jemnou dětskou pokožku.

BimBoBio chrání přírodu použitím recyklovaných a recyklovatelných o­balů.

BimBoBio kosmetika získala certifikaci ICEA. ICEA je ochranou známkou pro ekologickou a bio kosmetiku udílená italským institutem pro etickou a eko-friendly certifikaci (ICEA). Kosmetika je dermatologicky testována, včetně testu na nikl, velmi vysoký stupeň snášenlivosti. Kosmetika je vhodná pro osoby s velmi citlivou pokožkou.

Vyrobeno z:

produktů z eko-biologického zemědělství nové složení zohledňuje povahu dětské pleti včetně pokožky novorozenců jemná rychle se vstřebávající textura jemná vůně, která nijak nepřekrývá dětskou přirozenou vůni

Neobsahuje:

alergizující agresivní látky, které by mohly vzpůsobit alergické reakce typické pro citlivou pokožku (zarudnutí, svědění, apod.)

ropné deriváty: parabeny, silikony ani SLS (sodium laureth sulphate) syntetická umělá barviva složky živočišného původu

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader