BIMBOBIO Pleťové mléko 125 ml

BIMBOBIO Pleťové mléko 125 ml

nedostupné
cena nebyla stanovena

Prodej skončil, nebo je zboží dočasně nedostupné.
Pro více informací kontaktujte náš zákaznický servis

Kód: F001599 , EAN: 8052405280220

BIMBOBIO Pleťové mléko 125 ml

BimboBio Pleťové mléko 125 ml

Popis:

Sametově vláčná pokožka pro Vaše dítě. Dětské BIO pleťové mléko je vhodné pro péči o pokožku obličeje i těla novorozenců. Lze použít i v případech kdy pro očistu nemáte k dispozici vodu, jako čistící emulzi. Mléko má zklidňující účinky. Vyznačuje se krémově tekutou konzistencí a je snadno roztíratelné. Účinné látky byly získány z eko-biologického zemědělství.

Pečující BimBoBio řada byla vyvinuta na přání týmu matek jako nová produktová řada pečující o jemnou dětskou pokožku. Použité suroviny byly vyhledány v přírodě s maximální péčí a láskou. Jsou bohaté na účinné látky vhodné pro jemnou dětskou pokožku.

BimBoBio chrání přírodu použitím recyklovaných a recyklovatelných o­balů.

BimBoBio kosmetika získala certifikaci ICEA. ICEA je ochranou známkou pro ekologickou a bio kosmetiku udílená italským institutem pro etickou a eko-friendly certifikaci (ICEA). Kosmetika je dermatologicky testována, včetně testu na nikl, velmi vysoký stupeň snášenlivosti. Kosmetika je vhodná pro osoby s velmi citlivou pokožkou.

Vyrobeno z:

produktů z eko-biologického zemědělství nové složení zohledňuje povahu dětské pleti včetně pokožky novorozenců jemná rychle se vstřebávající textura jemná vůně, která nijak nepřekrývá dětskou přirozenou vůni

Neobsahuje:

alergizující agresivní látky, které by mohly vzpůsobit alergické reakce typické pro citlivou pokožku (zarudnutí, svědění, apod.)

ropné deriváty: parabeny, silikony ani SLS (sodium laureth sulphate) syntetická umělá barviva složky živočišného původu

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader