BIMBOBIO Pleťové mléko 125 ml

BIMBOBIO Pleťové mléko 125 ml

BIMBOBIO Pleťové mléko 125 ml

nedostupné
cena nebyla stanovena

Prodej skončil, nebo je zboží dočasně nedostupné.
Pro více informací kontaktujte náš zákaznický servis

Kód: F001599 , EAN: 8052405280220

BimboBio Pleťové mléko 125 ml

Popis:

Sametově vláčná pokožka pro Vaše dítě. Dětské BIO pleťové mléko je vhodné pro péči o pokožku obličeje i těla novorozenců. Lze použít i v případech kdy pro očistu nemáte k dispozici vodu, jako čistící emulzi. Mléko má zklidňující účinky. Vyznačuje se krémově tekutou konzistencí a je snadno roztíratelné. Účinné látky byly získány z eko-biologického zemědělství.

Pečující BimBoBio řada byla vyvinuta na přání týmu matek jako nová produktová řada pečující o jemnou dětskou pokožku. Použité suroviny byly vyhledány v přírodě s maximální péčí a láskou. Jsou bohaté na účinné látky vhodné pro jemnou dětskou pokožku.

BimBoBio chrání přírodu použitím recyklovaných a recyklovatelných o­balů.

BimBoBio kosmetika získala certifikaci ICEA. ICEA je ochranou známkou pro ekologickou a bio kosmetiku udílená italským institutem pro etickou a eko-friendly certifikaci (ICEA). Kosmetika je dermatologicky testována, včetně testu na nikl, velmi vysoký stupeň snášenlivosti. Kosmetika je vhodná pro osoby s velmi citlivou pokožkou.

Vyrobeno z:

produktů z eko-biologického zemědělství nové složení zohledňuje povahu dětské pleti včetně pokožky novorozenců jemná rychle se vstřebávající textura jemná vůně, která nijak nepřekrývá dětskou přirozenou vůni

Neobsahuje:

alergizující agresivní látky, které by mohly vzpůsobit alergické reakce typické pro citlivou pokožku (zarudnutí, svědění, apod.)

ropné deriváty: parabeny, silikony ani SLS (sodium laureth sulphate) syntetická umělá barviva složky živočišného původu

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader