BIMBOBIO Zklidňující krém 100 ml

BIMBOBIO Zklidňující krém 100 ml

nedostupné
cena nebyla stanovena

Prodej skončil, nebo je zboží dočasně nedostupné.
Pro více informací kontaktujte náš zákaznický servis

Kód: F001600 , EAN: 8052405280237

BIMBOBIO Zklidňující krém 100 ml

BimboBio Zklidňující krém 100 ml

Popis:

Krém vyvinutý pro ochranu citlivé pokožky. Vytváří ochranný filtr, který chrání a pečuje o jemnou a citlivou pokožku. Chrání před škodlivými vlivy životního prostředí a před vnějšími faktory. Obsahuje bambucké máslo, které zadržuje vlhkost, extrakt ze sladkých mandlí zvláčňující pokožku a zklidňující výtažek z měsíčku lékařského. Účinné látky jsou získány z rostlin z eko-biologického zemědělství.

Pečující BimBoBio řada byla vyvinuta na přání týmu matek jako nová produktová řada pečující o jemnou dětskou pokožku. Použité suroviny byly vyhledány v přírodě s maximální péčí a láskou. Jsou bohaté na účinné látky vhodné pro jemnou dětskou pokožku.

BimBoBio chrání přírodu použitím recyklovaných a recyklovatelných o­balů.

BimBoBio kosmetika získala certifikaci ICEA. ICEA je ochranou známkou pro ekologickou a bio kosmetiku udílená italským institutem pro etickou a eko-friendly certifikaci (ICEA). Kosmetika je dermatologicky testována, včetně testu na nikl, velmi vysoký stupeň snášenlivosti. Kosmetika je vhodná pro osoby s velmi citlivou pokožkou.

Vyrobeno z:

produktů z eko-biologického zemědělství nové složení zohledňuje povahu dětské pleti včetně pokožky novorozenců jemná rychle se vstřebávající textura jemná vůně, která nijak nepřekrývá dětskou přirozenou vůni

Neobsahuje:

alergizující agresivní látky, které by mohly vzpůsobit alergické reakce typické pro citlivou pokožku (zarudnutí, svědění, apod.) ropné deriváty: parabeny, silikony ani SLS (sodium laureth sulphate)

syntetická umělá barviva Složky živočišného původu

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader