BIMBOBIO Zvláčňující tělový olej 125 ml

BIMBOBIO Zvláčňující tělový olej 125 ml

BIMBOBIO Zvláčňující tělový olej 125 ml

nedostupné
cena: 229,00 Kč
Vyberte si platbu a vrátíme vám - 5 %

Prodej skončil, nebo je zboží dočasně nedostupné.
Pro více informací kontaktujte náš zákaznický servis

Kód: F001598 , EAN: 8052405280244

BimboBio Zvláčňující tělový olej 125 ml

Popis:

Dětský BIO zvláčňující tělový olej je speciálně vyvinut pro citlivou dětskou pokožku. Vzácný hydratační tělový olej je vyroben ze 4 druhů olejů z certifikovaného eko-biologického zemědělství. Vhodný je pro čištění a péči o citlivou pokožku novorozenců, dětí i dospělých s problematickou pletí. Ideální je také pro jemné masáže. Vhodný je také při novorozenecké vyrážce.

Pečující BimBoBio řada byla vyvinuta na přání týmu matek jako nová produktová řada pečující o jemnou dětskou pokožku. Použité suroviny byly vyhledány v přírodě s maximální péčí a láskou. Jsou bohaté na účinné látky vhodné pro jemnou dětskou pokožku.

BimBoBio chrání přírodu použitím recyklovaných a recyklovatelných o­balů.

BimBoBio kosmetika získala certifikaci ICEA. ICEA je ochranou známkou pro ekologickou a bio kosmetiku udílená italským institutem pro etickou a eko-friendly certifikaci (ICEA). Kosmetika je dermatologicky testována, včetně testu na nikl, velmi vysoký stupeň snášenlivosti. Kosmetika je vhodná pro osoby s velmi citlivou pokožkou.

Vyrobeno z:

produktů z eko-biologického zemědělství nové složení zohledňuje povahu dětské pleti včetně pokožky novorozenců jemná rychle se vstřebávající textura jemná vůně, která nijak nepřekrývá dětskou přirozenou vůni

Neobsahuje:

alergizující agresivní látky, které by mohly vzpůsobit alergické reakce typické pro citlivou pokožku (zarudnutí, svědění, apod.) ropné deriváty: parabeny, silikony ani SLS (sodium laureth sulphate) syntetická umělá barviva složky živočišného původu

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader