BIMBOBIO Zvláčňující tělový olej 125 ml

BIMBOBIO Zvláčňující tělový olej 125 ml

nedostupné
cena nebyla stanovena

Prodej skončil, nebo je zboží dočasně nedostupné.
Pro více informací kontaktujte náš zákaznický servis

Kód: F001598 , EAN: 8052405280244

BIMBOBIO Zvláčňující tělový olej 125 ml

BimboBio Zvláčňující tělový olej 125 ml

Popis:

Dětský BIO zvláčňující tělový olej je speciálně vyvinut pro citlivou dětskou pokožku. Vzácný hydratační tělový olej je vyroben ze 4 druhů olejů z certifikovaného eko-biologického zemědělství. Vhodný je pro čištění a péči o citlivou pokožku novorozenců, dětí i dospělých s problematickou pletí. Ideální je také pro jemné masáže. Vhodný je také při novorozenecké vyrážce.

Pečující BimBoBio řada byla vyvinuta na přání týmu matek jako nová produktová řada pečující o jemnou dětskou pokožku. Použité suroviny byly vyhledány v přírodě s maximální péčí a láskou. Jsou bohaté na účinné látky vhodné pro jemnou dětskou pokožku.

BimBoBio chrání přírodu použitím recyklovaných a recyklovatelných o­balů.

BimBoBio kosmetika získala certifikaci ICEA. ICEA je ochranou známkou pro ekologickou a bio kosmetiku udílená italským institutem pro etickou a eko-friendly certifikaci (ICEA). Kosmetika je dermatologicky testována, včetně testu na nikl, velmi vysoký stupeň snášenlivosti. Kosmetika je vhodná pro osoby s velmi citlivou pokožkou.

Vyrobeno z:

produktů z eko-biologického zemědělství nové složení zohledňuje povahu dětské pleti včetně pokožky novorozenců jemná rychle se vstřebávající textura jemná vůně, která nijak nepřekrývá dětskou přirozenou vůni

Neobsahuje:

alergizující agresivní látky, které by mohly vzpůsobit alergické reakce typické pro citlivou pokožku (zarudnutí, svědění, apod.) ropné deriváty: parabeny, silikony ani SLS (sodium laureth sulphate) syntetická umělá barviva složky živočišného původu

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader