BINO Dětský vařič s příslušenstvím, 10 dílů

BINO Dětský vařič s příslušenstvím, 10 dílů

nedostupné
cena nebyla stanovena

Prodej skončil, nebo je zboží dočasně nedostupné.
Pro více informací kontaktujte náš zákaznický servis

Kód: F003240 , EAN: 4019359837225

BINO Dětský vařič s příslušenstvím, 10 dílů

BINO Dětský vařič s příslušenstvím, 10 dílů

Popis:

Máte doma malou hospodyňku nebo malého pomocníčka, který rád napodobuje běžné domácí práce? Na tomto dětským vařiči s bohatým příslušenstvím se Vaše malá kuchařka opravdu vyřádí. Dětská kuchyňka je vybavená dvou plotýnkovým vařičem, hrnci, vařečkami a dalšími nezbytnostmi gastronomických mágů.

Pestré barevné provedení s kytičkami si Vaše malá holčička zamiluje a navíc má tento dětský vařič praktickou velikost, takže nezabere moc místa a snadno se vejde do každého dětského pokojíčku či dětského koutku. I vaření je totiž pro ty nejmenší skvělá zábava.

Rozměry produktu a specifikace:

  • hračka je vyrobena z kvalitního dřeva
  • barvy jsou zdravotně nezávadné
  • vhodné pro děti od 3 let
  • rozměry: 30 × 28 × 30 cm

Značka BINO:

BINO Europe je nadnárodní firma vyrábějící zejména dřevěné hračky pro děti. Výrobky ze dřeva pod obchodní značkou BINO jsou vyráběny v České republice v Klatovech (dříve pod názvem Olymp Klatovy), jsou vyváženy do celého světa a veškeré hračky mají zdravotní atest, tím splňují všechny normy EU. Firma se zabývá výrobou veškerých druhů dřevěných hraček, mezi velmi oblíbené patří například různé dráhy, obrázkové puzzle, ale taky třeba dětské hudební nástroje. BINO používá oblíbené pohádkové a večerníčkové motivy, které si zamiluje každé dítě.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader