Loading
Loading

BIO-EKO výrobky

šetrné k vám i k přírodě

Přírodní a ekologické produkty jsou u rodičů stále oblíbenější. Není divu – najdete v nich totiž pouze látky, které jsou přírodní, rozložitelné a mají prokazatelně pozitivní vliv na naše tělo. K tomu navíc nezatěžují životní prostředí. Nic lepšího být nemůže.
S každým nákupem bio a eko produktů děláte to nejlepší pro vás, své miminko i naši planetu.

Jednorázové ekoplenky z přírodních a obnovitelných materiálů  jsou vyvinuty v ČR, dermatologicky testovány a certifikovány Státním zdravotním ústavem – SZÚ. Navíc díky nabídce barevných variant jsou jedinečné svým vzhledem.

Výrobky značky Kikadu jsou vhodné pro děti od narození. Jsou vyrobeny z certifikovaných bio materiálů – výplně jsou vyrobeny z recyklovaných PET lahví a pomáhají snižovat emise skleníkových plynů, navíc jsou lepší alternativou k přírodním výplním, které mají při nedokonalém vysušení tendenci k tvoření plísní. 

Aquaint Happy Planet

100% přírodní hygienické prostředky pro nejmenší. Nákupem ubrousků v 99,9 % vlhčených čistou vodou přispíváte projektu odstraňování plastů z oceánu.

Znovupoužitelné kapsičky nebo rozložitelné bambusové nádobí – vedeme děti k úctě k přírodě.

EKO dámská hygiena

Vyberte si z nabídky ekologických hygienických pomůcek, které jsou šetrné k tělu a navíc mají jen minimální dopad na zdravotní prostředí.

BIO mléko bez palmového tuku

Záleží vám na tom, aby vaše dítě pilo mlíčko bez zdravotně závadného palmového oleje? Vyzkoušejte naše tipy!

Pampers Pure

Nová řada oblíbených Pampers plenek a ubrousků vyrobených za použití 100 % obnovitelné elektrické energie a z nadýchané buničiny z udržitelných zdrojů.

Organické ovocné kapsičky

Neobsahují zahušťovadla ani přidaný cukr. Jsou vyrobeny z ovoce té nejvyšší BIO kvality a zabalené do praktického obalu, který se skvěle hodí do dětské ručičky.

Švédská kvalita a šetrnost k přírodě – plenky Naty jsou skvělé i pro děti s citlivou pokožkou či trpící ekzémy.

Víte o dalších produktech?

Chybí v našem sortimentu vaše oblíbená značka šetrná k přírodě a maminkám? Rádi plníme vaše přání!

Ajax loader