Loading
Loading

BIO-EKO výrobky

šetrné k vám i k přírodě

Přírodní a ekologické produkty jsou u rodičů stále oblíbenější. Není divu – najdete v nich totiž pouze látky, které jsou přírodní, rozložitelné a mají prokazatelně pozitivní vliv na naše tělo. K tomu navíc nezatěžují životní prostředí. Nic lepšího být nemůže.
S každým nákupem bio a eko produktů děláte to nejlepší pro vás, své miminko i naši planetu.

Novinka: KOLORKY

Úcta k přírodě a styl už od plenek. Novinka na Feedo® – oblíbené ekologické plenky Kolorky.

Novinka: veganská kosmetika Schmidt's

Světoznámá přírodní kosmetika Schmidt’s – veganská a netestovaná na zvířatech. Vyzkoušejte si účinné deodoranty bez hliníku a  zubní pasty.

BIO mléko bez palmového tuku

Záleží vám na tom, aby vaše dítě pilo mlíčko bez zdravotně závadného palmového oleje? Vyzkoušejte naše tipy!

Novinka: Country Life

BIO příkrmy pro nejmenší a něco zdravého na zub pro maminku a tatínka. BIO výživa obsahuje jen prvotřídní suroviny v biokvalitě, které pochází z ekologického zemědělství.

EKO dámská hygiena

Vyberte si z nabídky ekologických hygienických pomůcek, které jsou šetrné k tělu a navíc mají jen minimální dopad na zdravotní prostředí.

Novinka: Pampers Pure

Nová řada oblíbených Pampers plenek a ubrousků vyrobených za použití 100 % obnovitelné elektrické energie a z nadýchané buničiny z udržitelných zdrojů.

Aquaint Happy Planet

100% přírodní hygienické prostředky pro nejmenší. Nákupem ubrousků v 99,9 % vlhčených čistou vodou přispíváte projektu odstraňování plastů z oceánu.

Organické ovocné kapsičky

Neobsahují zahušťovadla ani přidaný cukr. Jsou vyrobeny z ovoce té nejvyšší BIO kvality a zabalené do praktického obalu, který se skvěle hodí do dětské ručičky.

Víte o dalších produktech?

Chybí v našem sortimentu vaše oblíbená značka šetrná k přírodě a maminkám? Rádi plníme vaše přání!

Ajax loader