BIODERMA ABCDerm Change Intensif 75 g

BIODERMA ABCDerm Change Intensif 75 g Akce Dárek

BIODERMA ABCDerm Change Intensif 75 g

Vracíme 5 % nazpět

skladem

Běžná cena: 279,00 Kč
Akční cena: 269,00 Kč

Kód: F008356 , EAN: 3401396924944

BIODERMA ABCDerm Change Intensif 75 g

Popis:

Výborně absorbovatelný krém, BIODERMA ABCDerm Change, zabraňuje vzniku a zhoršování podráždění, a účinně odděluje pokožku od všech typů znečištění (stolice, moč, pot,…). Přípravek BIODERMA ABCDerm Change obsahuje mnoho aktivních složek a pomáhá předcházet sekundární infekci.

BIODERMA ABCDerm Change zaručuje optimální snášenlivost, nezanechává skvrny a lehce se odstraňuje. Díky neutrální vůni a snadnému nanášení se velmi příjemně používá.

Krém vytvářející tenkou ochrannou vrstvu. Předchází vzniku opruzenin a podráždění zadečku nebo je zmírňuje. Zklidňuje podráždění, svědění a zánět. Je bez parfémů a fenoxyetanolu. Je hypoalergenní.

Použití

Při zabránění vzniku vyrážky, anebo uklidnění začervenání pokožky, naneste přípravek ABCDerm Change v tenké vrstvě na zadeček po každé výměně plenky a po důkladném očištění (nejlépe přípravkem ABCDerm H2O) a vysušení. Tenká vrstva krému BIODERMA ABCDerm Change vytvoří bariéru, která zadeček miminka izoluje od znečištění a předchází každému nebezpečí podráždění.

Na obličej a kožní záhyby: naneste tenkou vrstvu krému BIODERMA ABCDerm Change přímo na červená místa. Ubezpečte se, že přípravek ABCDerm Change je úplně absorbovaný.

Vanema

doporučuji

zdroj dat: heureka.cz

Ajax loader