BIODERMA Matriciane rides krém 2ks

BIODERMA Matriciane rides krém 2ks

BIODERMA Matriciane rides krém 2ks

nedostupné
cena nebyla stanovena

Prodej skončil, nebo je zboží dočasně nedostupné.
Pro více informací kontaktujte náš zákaznický servis

Kód: F020127 , EAN: VIRTUAL PACK

BIODERMA Matriciane rides krém 2ks

BIODERMA Matriciane rides krém 2ks

Popis:

Krém určený na hluboké vrásky, ztrátu elasticity a jasu pleti. Pro věkovou kategorii 35+.

Vyhlazující krém proti vráskám v sobě spojuje unikátní formuli Matricium s účinnými dermatologickými látkami, které odstraňují příznaky stárnutí. Intenzivní péče o hluboké vrásky, ztrátu elasticity a lesku pleti. Pleť zanechává hebkou, jemnou, s přirozeným leskem a svěžestí. Redukuje vrásky, vyhlazuje a regeneruje. Přípravek je hypoalergenní.

Vlastnosti: .{color: #168ecb} 

Pokožka, živý mikroekosystém se mění spolu s věkem, ztrácí svoje vlastnosti a vitalitu. V důsledku toho se na pleti objevují vrásky a tzv. vějířky kolem očí. Krém na vyhlazení vrásek Matriciane Rides v sobě spojuje energizující účinky Matricia a povrchové účinky unikatních aktivních dermatologických látek, které eliminují viditelné známky stárnutí. Díky látce Matricium dodává pokožce nezbytné biomimetické složky, které stimulují regeneraci buněk. Obsahuje mikrogranulky, které vyplňují a vyhlazují vrásky. Látka ectoina, kterou výrobek obsahuje, tvoří přirozenou bioochranu buněk a tím zvyšuje ochranou bariéru pleti. Neucpává póry, hypoalergenní a vhodný i na citlivou pokožku.

Lékařsky prokázané výsledky:

Po měsíci každodenního užívání je viditelná značná redukce vrásek. Pleť je zregenerovaná a vyhlazená, plná jasu. Hedvábná, vysoce hydratační konzistence přípravku dodává pleti hebkost a navíc má matující efekt. 

Typ pleti:

Krém je vhodný pro všechny typy pleti s vráskami a pro pleť po dermatologických zákrocích (peelingy, zákroky plastické chirurgie, laserové zákroky).

Použití:

Naneste ráno a/ nebo večer na očištěnou pleť tváře a krku. Doporučuje se používat společně se sérem Matriciane a Matricium ampulkami.

Dodání 2ks krémů.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader