BIODERMA Matriciane rides, krém

BIODERMA Matriciane rides, krém

nedostupné
cena nebyla stanovena

Prodej skončil, nebo je zboží dočasně nedostupné.
Pro více informací kontaktujte náš zákaznický servis

Kód: F012463 , EAN: 3401395579688

BIODERMA Matriciane rides, krém

BIODERMA Matriciane rides, krém

Popis:

Bioderma Matriciane Rides 30ml

Krém určený na hluboké vrásky, ztrátu elasticity a jasu pleti. Pro věkovou kategorii 35+

Popis:

Vyhlazující krém proti vráskám v sobě spojuje unikátní formuli Matricium s účinnými dermatologickými látkami, které odstraňují příznaky stárnutí. Intenzivní péče o hluboké vrásky, ztrátu elasticity a lesku pleti. Pleť zanechává hebkou, jemnou, s přirozeným leskem a svěžestí. Redukuje vrásky, vyhlazuje a regeneruje. Přípravek je hypoalergenní.

Vlastnosti: .{color: #168ecb} 

Pokožka, živý mikroekosystém se mění spolu s věkem, ztrácí svoje vlastnosti a vitalitu. V důsledku toho se na pleti objevují vrásky a tzv. vějířky kolem očí. Krém na vyhlazení vrásek Matriciane Rides v sobě spojuje energizující účinky Matricia a povrchové účinky unikatních aktivních dermatologických látek, které eliminují viditelné známky stárnutí. Díky látce Matricium dodává pokožce nezbytné biomimetické složky, které stimulují regeneraci buněk. Obsahuje mikrogranulky, které vyplňují a vyhlazují vrásky. Látka ectoina, kterou výrobek obsahuje, tvoří přirozenou bioochranu buněk a tím zvyšuje ochranou bariéru pleti. Neucpává póry, hypoalergenní a vhodný i na citlivou pokožku.

Lékařsky prokázané výsledky:

Po měsíci každodenního užívání je viditelná značná redukce vrásek. Pleť je zregenerovaná a vyhlazená, plná jasu. Hedvábná, vysoce hydratační konzistence přípravku dodává pleti hebkost a navíc má matující efekt. 

Typ pleti:

Krém je vhodný pro všechny typy pleti s vráskami a pro pleť po dermatologických zákrocích (peelingy, zákroky plastické chirurgie, laserové zákroky).

Použití:

Naneste ráno a/ nebo večer na očištěnou pleť tváře a krku. Doporučuje se používat společně se sérem Matriciane a Matricium ampulkami.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader