BIODERMA Photoderm max tyčinka na rty a citlivá místa SPF 50+ (8 g)

Kód výrobku: F012502 Dodavatelský kód: 2694496
Na prodejně
170,00 Kč 339,00 Kč
Akce platí do 31.12.2022

Značka:

BIODERMA Photoderm max tyčinka na rty a citlivá místa SPF 50+ (8 g)

Značka:

MAXimální sluneční ochrana pro pokožku, která nesnáší pobyt na slunci, pro velmi bledou pokožku s pihami, pro pokožku vystavenou extrémnímu slunečnímu záření (tropické pásmo, hory.).

Systém filtrující záření Photoderm MAX Tyčinku na rty SPF 50+ je zárukou nepřetržité a homogenní UVA a UVB ochrany. Jedinečné působení tyčinky proti „extrémnímu UVA“ záření zpomaluje předčasné stárnutí pokožky a zabraňuje nežádoucím reakcím na sluneční záření. MAXimální ochrana tyčinky před UVB zářením účinně předchází spálení pokožky, a tím potenciálnímu nebezpečí opakovaného a dlouhodobého pobytu na slunci. Patentovaná složka BUNĚČNÉ BIOOCHRANY, obsažená v tyčince bezprostředně chrání buňky před škodlivými účinky UV paprsků a současně stimuluje obranné mechanismy pokožky a chrání její DNA. Photoderm MAX Tyčinka na rty SPF 50+ obohacená o zklidňující složky, což umožňuje předcházet a minimalizovat nežádoucí reakce pokožky na rtech a v jejich okolí.

NÁVOD NA POUŽITÍ

Aplikujte Photoderm MAX Tyčinku na rty SPF 50+ v dostatečném množství na příslušné místo. Postup opakujte každé dvě hodiny, nebo pokud se ochranná vrstva Photoderm MAX Tyčinky na rty SPF 50+ setře (po koupání apod.).

SLOŽENÍ

DISOPROPYL SEBACATE, OZOKERITE, PETROLATUM, OCTOCRYLENE, MYRISTYL LACTATE, METHYLENE BIS-BENZOTRIAZOLYL TETRAMETHYLBU­TYLPHENOL, WATER (AQUA), BUTYL METHOXYDIBENZO­YLMETHANE, MICROCRYSTALLINE WAX (CERA MICROCRISTALLINA), PARAFFIN, TRIISOSTEARIN PEG-6 ESTERS, BEESWAX (CERA ALBA), C12–16 ALCOHOLS, ECTOIN, MANNITOL, GLYCYRRHIZIC ACID, LAMINARIA OCHROLEUCA EXTRACT, DECYL GLUCOSIDE, HYDROGENATED LECITHIN, PALMITIC ACID, DIMETHICONE, TRISODIUM EDTA, PROPYLENE GLYCOL, XANTHAN GUM, CITRIC ACID, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, BHT.