BOCHKO Dětské krémové mýdlo 75 g

BOCHKO Dětské krémové mýdlo 75 g

nedostupné
cena: 29,00 Kč

Prodej skončil, nebo je zboží dočasně nedostupné.
Pro více informací kontaktujte náš zákaznický servis

Kód: F005761 , EAN: 3800002300477

BOCHKO Dětské krémové mýdlo 75 g

Panthenol hydratuje, udržuje vlhkost a urychluje buněčný růst. Přírodní olivový olej vyživuje, hydratuje a zjemňuje. Vitamin E má antioxidační účinek. Formule obohacená glycerinem.

Obsah: 75 g

Neobsahuje parabeny, alkohol, alergeny. Laboratorně a dermatologicky testováno.

Aktivní ingredience:

Panthenol je jednou z nejdůležitějších složek každého kosmetického výrobku. Proniká do vnější vrstvy kůže a zachovává přirozenou vlhkost, stimuluje buněčný růst a regeneruje. Zrychluje lipidy a proteinovou syntézu, která regeneruje pokožku. Působí konejšivě při podráždění a kožních problémech. Olivový olej se vyrábí metodou známou již tisíce let: olivy jsou ručně otrhány ze stromů a poté drceny mezi dvěma žulovými mlýnskými kameny tak dlouho, dokud nedojde k extrakci – oddělení oleje od vody. Olivový olej obsahuje látky, které pomáhají harmonizovat krevní oběh, působí antioxidačně a hydratačně. Vitamín E je nejúčinnější antioxidant, který neutralizuje volné radikály. Pomáhá posilovat imunitní systém, a je nezbytný pro udržení pružnosti a vitality pokožky. Snižuje škodlivé účinky slunce a poskytuje dodatečnou ochranu pokožky.

Složení:

Sodium Palmate, Sodium Palm Kernelate, Aqua, Parfum, Glycerin, Olea Europaea Oil, Sodium Chloride, Tetrasodium EDTA, Citric Acid, Panthenol, Tocopheryl Acetate, Titanium Dioxide.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader