BRITAX Adaptér Click&Go na kočárek B-Agile 3,4

BRITAX Adaptér Click&Go na kočárek B-Agile 3,4

nedostupné
cena nebyla stanovena

Prodej skončil, nebo je zboží dočasně nedostupné.
Pro více informací kontaktujte náš zákaznický servis

Kód: F003645 , EAN: 4000984113952

BRITAX Adaptér Click&Go na kočárek B-Agile 3,4

BRITAX Adaptér Click&Go na kočárek B-Agile 3,4

Popis:

Adaptéry CLICK & GO B-AGILE 3, 4 od značky Britax/Römer z Německa

CLICK & GO Systém BRITAX se skládá ze dvou do sebe zapadajících dílů, které vytvářejí bezpečné upevnění mezi Britax kočárky, kojeneckými autosedačkami a příslušenství. Kočárek má integrovaný (vestavěný) přijímač a dětské autosedačky a příslušenství jsou vybaveny konektorem, který se vloží do kočárku. Tyto zámkové kusy umožňují rychlé a bezpečné upevnění, aniž byste museli kupovat další Adaptéry.

Vlastnosti

  • Adaptéry
  • Pro připevnění kompatibilní autosedačky/kor­bičky k Vašemu kočárku
  • Snadná manipulace

Technické údaje:

  • Materiál: Plast
  • Barva: Black

O společnosti:

Společnosti Britax a Römer jsou součástí jedné rodiny od roku 1978. Dnes tyto vazby ještě posilujeme. Jako jedna značka můžeme ještě lépe pomáhat rodičům prožívat rodinný život naplno. Důraz na prvenství. Průkopnická spolupráce. Nepřetržitý výzkum. Ve společnosti Britax vždy posouváme hranice – abyste mohli prožívat rodinný život bez hranic.

Společnost Römer staví na základech přesného německého strojírenství a vychází z jedinečných zkušeností z práce pro automobilový průmysl. Ve světě bezpečnosti dětí během cestování je tím, kdo nastavuje laťku kvality. Minulost nás spojuje, ale nyní se zaměřujeme na společný cíl – vytvořit ještě bezpečnější budoucnost.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader