BUPI Dětské mýdlo s olivovým olejem 100 g

BUPI Dětské mýdlo s olivovým olejem 100 g

BUPI Dětské mýdlo s olivovým olejem 100 g

skladem
Běžná cena: 12,90 Kč
Akční cena: 11,90 Kč

Kód: bupi32413 , EAN: 8585000755164

BUPI Dětské mýdlo s olivovým olejem 100 g

Už staří Řekové a poté i Římané znali léčivou sílu oliv a dodnes jim lidstvo vzdává hold. Lisováním oliv za studena se získává ten nejkvalitnější olej, který se hojně využívá v potravinářském, farmaceutickém a také v kosmetickém průmyslu. Tento olej je zdrojem vitality a zdraví.

Mýdlo Bupi BABY s obsahem olivového oleje chrání pokožku před nadměrným vysoušením, zvláčňuje ji a ošetřuje. Kosmetické přípravky s olivovým olejem se mohou pochlubit výbornými hydratačními a zklidňujícími účinky a skvělými vyživujícími vlastnostmi.

Vlastnosti:

  • 0 % parafínů, parabenů, éterických olejů, alkoholu a barviv
  • parfém bez alergenů
  • dermatologicky testované
  • hydratuje a ošetřuje pokožku děťátka
  • použití od narození

Přírodní účinné látky:

Olivový olej obsahuje vitaminy B, A, C a E, které se podílejí na ochraně pokožky před slunečními paprsky. Kosmetika s přísadou oliv je výjimečná tím, že zanechává pokožku jemnou a vláčnou, udržuje vlhkost a navíc se lehce vstřebává.

Suchá pokožka má často tendenci popraskat. Rychlým a efektivním řešením je použití produktu s obsahem výživného olivového oleje.

BUPI kosmetika

Dotek přírody pro vaše děťátko. Je stejná jako maminčino pohlazení. Jemná, něžná a hýčkající. Příroda přesně ví, jak se správně postarat o miminka a BUPI to díky ní umí také. Díky přírodním složkám obsaženým v našich kosmetických výrobcích bude i pokožka vašich dětí hýčkaná a péče o ni bude jemná a šetrná – přesně taková, jakou malé děti potřebují.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader