BUPI Dětské tělové mléko 200ml

BUPI Dětské tělové mléko 200ml

nedostupné
cena nebyla stanovena

Prodej skončil, nebo je zboží dočasně nedostupné.
Pro více informací kontaktujte náš zákaznický servis

Kód: bupi32414 , EAN: 8585000755973

BUPI Dětské tělové mléko 200ml

Bupi Dětské tělové mléko 200ml

Popis:

Dětská kosmetika s obsahem přírodních složek

Dětské tělové mléko Bupi si vás získá svojí vůní a jemností. Příjemně se roztírá na pokožce a díky obsahu přírodních olejů ji hydratuje a zvláčňuje. Součástí Bupi BABY tělového mléka je účinná látka Bisabolol s výbornými protizánětlivými účinky, která navíc působí také proti podráždění pokožky. Dětské tělové mléko je vyrobené na přírodním základě bez minerálních olejů, které by jakýmkoli způsobem zatěžovali pokožku dětí. Mléko obsahuje příjemný parfém bez alergenů.

Přírodní účinné látky:

Slunečnicový olej – je přírodní olej s vysokým obsahem kyseliny linolové. Pokožku vyživuje, zvláčňuje a díky obsahu vitamínu E ji výborně hojí a regeneruje.

Makadamiový olej má blahodárné účinky na pleť i na celkové zdraví. Obsahuje mnoho účinných látek ze kterých převládají hlavně vitamíny A, B, E, nenasycené mastné kyseliny, selen a zinek. Je potřeba též vyzdvihnout jeho vysoký ochranný účinek proti UV záření, s faktorem 3 až 4.

Hroznový olej – jedná se o výjimečný za studena lisovaný olej z hroznových jader. Pro svoje léčivé účinky je často využívaný v kosmetickém průmyslu. Má protizánětlivé a antibakteriální účinky a obsahuje nejsilnější přírodní antioxidant procianidin. Pokožku chrání před ztrátou přirozené vlhkosti.

Použití: 0 měsíců +

Doporučujeme BUPI BABY tělové mléko jako příjemnou součást večerního koupání. Díky svému složení ošetří a vyživí pokožku vašeho děťátka potřebnými vitamíny a minerály.

Složení:

  • 0% parafínů, éterických olejů, alkoholu a barviv.
  • Parfém bez alergenů.
  • Dermatologicky testováno.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader