BUPI Ultrasoft vlhčené ubrousky 64 ks

BUPI Ultrasoft vlhčené ubrousky 64 ks

nedostupné
Běžná cena: 42,90 Kč
Akční cena: 40,90 Kč

Prodej skončil, nebo je zboží dočasně nedostupné.
Pro více informací kontaktujte náš zákaznický servis

Kód: bupi32410 , EAN: 8585000757021

BUPI Ultrasoft vlhčené ubrousky 64 ks

BUPI Ultrasoft vlhčené ubrousky 64 ks

Popis:

Kosmetika BUPI obsahuje přírodní látky, které jsou pro dětskou pokožku velmi prospěšné a přirozené. Jednotlivé složky, které jsou v produktech zastoupené, mají každý svoji jedinečnou funkci a zároveň i blahodárný účinek při péči o jemnou dětskou pokožku.

V dnešní době si maminky už ani neumí představit péči o miminko bez vlhčených ubrousků. Ubrousky jsou vhodné na každodenní péči o dětský zadeček, na utírání věčně zamazaných ručiček a upatlané pusinky.

Jemné vlhčené ubrousky BUPI Ultrasoft s panthenolem šetrně ošetří pokožku vašeho miminka. Mají všestranné použití a vůbec neobsahují parfém, alkohol ani barviva, nezpůsobují podráždění ani té nejjemnější pokožky. Hojivý účinek panthenolu navíc citlivě pleť ošetřuje a regeneruje její případné podráždění. Díky svému složení a neutrálnímu pH jsou vhodné pro každodenní ošetření jemné dětské pokožky.

Hlavní vlastnosti:

  • 0 % parafínů, parabenů, éterických olejů, alkoholu a barviv
  • bez parfemace
  • snášenlivost s pokožkou je dermatologicky testovaná
  • ošetřují a regenerují podrážděnou pokožku děťátka
  • použití od narození

Účinné látky:

D-panthenol je vitamin s protizánětlivým, uklidňujícím a hydratačním účinkem. Použití panthenolu v kosmetických přípravcích vytváří pocit sametově hebké pokožky.

Nezapomeňte si přibalit ubrousky s sebou na cesty. Stanou se pro vás neocenitelným hygienickým doplňkem, který budete mít v případě potřeby vždy po ruce.

BUPI kosmetika

Dotek přírody pro vaše děťátko. Je stejná jako maminčino pohlazení. Jemná, něžná a hýčkající. Příroda přesně ví, jak se správně postarat o miminka a BUPI to díky ní umí také. Díky přírodním složkám obsaženým v našich kosmetických výrobcích bude i pokožka vašich dětí hýčkaná a péče o ni bude jemná a šetrná – přesně taková, jakou malé děti potřebují.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader