CANNADERM Thermolka hřejivé mazání 200ml

CANNADERM Thermolka hřejivé mazání 200ml

CANNADERM Thermolka hřejivé mazání 200ml

nedostupné
cena nebyla stanovena

Prodej skončil, nebo je zboží dočasně nedostupné.
Pro více informací kontaktujte náš zákaznický servis

Kód: F005889 , EAN: 8594054230909

CANNADERM Thermolka hřejivé mazání 200ml

Cannaderm Thermolka hřejivé mazání 200ml

Popis:

„Konopné mazání s hřejivým efektem pro svaly, záda, klouby“

Je masážní gel určený k aplikaci na pokožku při problémech s namoženými zády, svalové únavě, ztuhlými klouby a také při problémech se „studenými“ končetinami při jejich nedostatečném prokrvování. Unikátní kombinace vanilky a kapsaicinu z pálivých papriček zaručuje výrazný prohřívací efekt, který ještě zesílíte infralampou nebo zahřátím ošetřovaného místa. Prohřívací efekt Thermolky lze využít všude, kde je doporučeno suché teplo a také pro celkové prohřátí svalů před sportem či před delším pobytem v chladu.

Po užití gel v tenké vrstvě jemně vmasírujte do pokožky v místě obtíží. NEPOUŽÍVEJTE na obličej, v blízkosti očí, na sliznice ani na poraněnou pokožku! Po aplikaci si důkladně umyjte ruce mýdlem a teplou vodou! Nepoužívat při známé přecitlivělosti na některou použitou účinnou látku! Není vhodné pro děti do 3let! Rada: použijte pro prohřátí před sportem a vždy, když je indikované „suché teplo“ Certifikáty: Pa­tentově chráněno

Složení:

Aqua, Alcohol Ddenat., Cannabis Sativa Seed Oil, Aesculus Hippocastanum Seed Extract, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Sodium Hydroxide, Vanillyl Butyl Ether, Carbomer, Camphor, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Abies Sibirica Oil, Capsicum Frutescens Resin, Helianthus Annuus Seed Oil, D-Limonene.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader