CANNADERM Thermolka hřejivé mazání 200ml

CANNADERM Thermolka hřejivé mazání 200ml

nedostupné
cena nebyla stanovena

Prodej skončil, nebo je zboží dočasně nedostupné.
Pro více informací kontaktujte náš zákaznický servis

Kód: F005889 , EAN: 8594054230909

CANNADERM Thermolka hřejivé mazání 200ml

Cannaderm Thermolka hřejivé mazání 200ml

Popis:

„Konopné mazání s hřejivým efektem pro svaly, záda, klouby“

Je masážní gel určený k aplikaci na pokožku při problémech s namoženými zády, svalové únavě, ztuhlými klouby a také při problémech se „studenými“ končetinami při jejich nedostatečném prokrvování. Unikátní kombinace vanilky a kapsaicinu z pálivých papriček zaručuje výrazný prohřívací efekt, který ještě zesílíte infralampou nebo zahřátím ošetřovaného místa. Prohřívací efekt Thermolky lze využít všude, kde je doporučeno suché teplo a také pro celkové prohřátí svalů před sportem či před delším pobytem v chladu.

Po užití gel v tenké vrstvě jemně vmasírujte do pokožky v místě obtíží. NEPOUŽÍVEJTE na obličej, v blízkosti očí, na sliznice ani na poraněnou pokožku! Po aplikaci si důkladně umyjte ruce mýdlem a teplou vodou! Nepoužívat při známé přecitlivělosti na některou použitou účinnou látku! Není vhodné pro děti do 3let! Rada: použijte pro prohřátí před sportem a vždy, když je indikované „suché teplo“ Certifikáty: Pa­tentově chráněno

Složení:

Aqua, Alcohol Ddenat., Cannabis Sativa Seed Oil, Aesculus Hippocastanum Seed Extract, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Sodium Hydroxide, Vanillyl Butyl Ether, Carbomer, Camphor, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Abies Sibirica Oil, Capsicum Frutescens Resin, Helianthus Annuus Seed Oil, D-Limonene.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader