Loading
Loading

CANPOL BABIES Elektronická dětská chůvička EasyStart

CANPOL BABIES Elektronická dětská chůvička EasyStart

Poslední kus na eshopu a skladem na 1 prodejně
Cena 2 190,00 Kč

Kód: F114894 , Dodavatelský kód: 77/100 , EAN: 5903407771007 , Značka: Canpol Babies

Zobrazit celý popisek Schovat popisek

CANPOL BABIES Elektronická dětská chůvička EasyStart

Elektronická dětská chůvička EasyStart je praktickým pomocníkem při monitorování dětí. Chůvička disponuje funkcemi, díky kterým budete svému dítěti vždy na blízku.

Vlastnosti:

  • Vynikající kvalita zvuku – navíc s funkcí obousměrné vysílačky, za pomocí které lze dítě hlasem utišit.
  • Dosah monitorů – až 300 metrů.
  • Vysoká citlivost mikrofonu – až 5 úrovní. Detailní přenos zvuků s nastavitelnou hlasitostí – tichý a hlasitý.
  • Nastavitelná hlasitost přijímače – 5 úrovní.
  • Optické a zvukové hlášení při – intenzitě pláče dítěte, ztrátě spojení mezi jednotkami nebo slabé baterii.
  • 2 typy napájení přijímače pro rodiče – baterie a síť.

Chůvičky jsou určeny pouze pro suchá prostředí. Nejsou vhodné pro použití ve vlhkých prostorách nebo venku za mokra. Zařízení je určeno pro použití v domácnostech. Není určeno pro komerční použití. Toto zařízení je určeno jako doplňková pomoc. Přístroj používejte pouze pro zvýšení bezpečnosti. Nikdy nemůže sloužit jako náhrada lidské přítomnosti.

Režimy přístroje:

Chůvička má režim Eco, ve kterém se vysílač (dětská jednotka) automaticky přepne do pohotovostního režimu, jakmile vaše dítě klidně spí. V závislosti na nastavení citlivosti se nezapne, dokud dítě nezačne vydávat hluk nebo nezačne plakat. Chcete-li si být jisti, že slyšíte každý zvuk z pokoje, můžete nastavit citlivost přenosu na maximum. Při tomto nastavení je dětská jednotka neustále zapnuta. Pokud nechcete slyšet žádné zvuky, můžete nastavit hlasitost na ztlumení. V tomto případě se pro zvukovou indikaci zobrazí pouze LED diodami, pokud vaše dítě vydává zvuk. Aktivace režimu Eco-Mode minimalizuje vysokofrekvenční záření v dětském pokoji. V tomto režimu dětská jednotka vysílá pouze krátký signál mateřské jednotce každých 30 sekund, aby otestovala spojení. Pokud je rodičovská jednotka mimo rozsah, rodiče budou upozorněni pípnutím.

Návod k použití:

Umístěte dětskou jednotku v místnosti, která má být monitorována. Jednotka zaznamenává zvuky v místnosti a odesílá je bezdrátově do rodičovské jednotky. Pro bezdrátový provoz potřebuje rodičovská jednotka 3× baterie 1,5V AAA. Nejsou součástí balení a nelze je dobíjet. Rodičovská jednotka však funguje také při připojení hlavního adaptéru do sítě. Mezní vzdálenost mezi dětskou a rodičovskou jednotkou je asi 50 m uvnitř budov a až 300 m venku (v otevřeném prostranství). Přenos se bude lišit v závislosti na okolí. Hrubé stěny nebo kov mohou snížit dosah.

Produkt je certifikován a odpovídá požadavkům:

  • ISO 9001
  • ISO 22716

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Mohlo by vás také zajímat

Ajax loader