Loading
Loading

CANPOL BABIES Nosní odsávačka s hadičkou

CANPOL BABIES Nosní odsávačka s hadičkou

> 5 kusů na eshopu a skladem na 1 prodejně

Dlouhodobě snížená cena 45,00 Kč 94,90 Kč

Kód: F054309 , Dodavatelský kód: 3056007 , EAN: 5903407560076 , Značka: Canpol Babies

Zobrazit celý popisek Schovat popisek

CANPOL BABIES Nosní odsávačka s hadičkou

Nosní odsávačka s hadičkou s jednoduchou obsluhou.

Nosní odsávačka je určena dětem mladším tří let, které neumí samy smrkat. Slouží k odsátí nadměrného množství hlenu z nosních dírek dítěte, který může způsobit kašel nebo záněty ucha. Výhodou odsávačky je regulace síly sání. Obsluha odsávačky je jednoduchá, nevyžaduje výměnu filtrů ani použití baterií.

Návod k použití:

  • Položte dítě na záda do postýlky nebo na přebalovací pult. Abyste lépe viděli, můžete mírně zaklonit hlavičku dítěte. Někteří rodiče preferují položení dítěte na klíně.
  • Vsuňte opatrně koncovku odsávačky do nosní dírky dítěte a silikonový náustek do vlastních úst. Nasáváním přes náustek vytvoříte podtlak, který odsává hlen z nosní dírky dítěte. Sílu odsávání regulujte dle potřeby. Doporučujeme postupně zvětšovat sílu odsávání.

Často se stává, že hlen je příliš hustý a suchý a není možné ho odsát. V takových případech doporučujeme prokápnutí nosních dírek fyziologickým roztokem.

  • Odsávačka je zabezpečena houbičkou před možným nasátím hlenů do úst. Po jejím opotřebování nebo znečištění můžete do plastové trubičky vložit kousek vaty.
  • Po vyčištění nosních dírek dítěte ukončete odsávání. Nosní dírky dítěte očistěte hygienickým ubrouskem.

***Čištění odsávačky:**

Udržujte v čistotě. Odsávačku rozložte dle obrázku 1. Odstraňte zbytky hlenu z koncovky odsávačky vypláchnutím pod tekoucí vodou. Všechny díly umyjte šetrným mycím přípravkem v teplé vodě. Důkladně vypláchněte a osušte. Nevyvařujte! Odsávačku (mimo houbičku) je možno umývat v myčce nádobí.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Mohlo by vás také zajímat

Ajax loader