CANPOL Babies Sada plastových lžiček TERMO 3ks

CANPOL Babies Sada plastových lžiček TERMO 3ks

CANPOL Babies Sada plastových lžiček TERMO 3ks

skladem
Běžná cena: 55,00 Kč
Akční cena: 38,00 Kč

Kód: F001157 , EAN: 5903407095837

CANPOL Babies Sada plastových lžiček TERMO 3ks

Sada dvou lžiček s tepelným senzorem je určena ke krmení dětí v období před a v období růstu zubů.

Popis:

Lžičky pomáhají kontrolovat teplotu podávaného pokrmu. Jsou vyrobeny z materiálu, který vlivem vyšší teploty (kolem40°C) změní barvu – zesvětlí ( čím je lžička světlejší, tím je teplota vyšší). Ponořte lžičku do podávaného pokrmu na dobu cca 1 minuty. Pokud se barva lžičky změní, počkejte až pokrm vychladne. Pokud lžička po opětovném ponoření nezmění barvu, je pokrm vhodný k podávání. Takto získaná informace o teplotě pokrmu je pouze orientační. Zaoblené tvary lžiček jsou přizpůsobeny citlivým dětským dásním. V balení 2ks.

Udržujte v čistotě. Myjte v teplé vodě s přípravkem určeným dětem, případně přelijte vařící vodou. Výrobek je citlivý na sluneční záření, nenechávejte ho na přímém slunci. Nepoužívejte v mikrovlné troubě. Nemyjte v myčce nádobí.

Pozor! Důležité pro bezpečnost a zdraví vašeho dítěte! Používejte pouze pod dohledem dospělé osoby. Před každým použitím zkontrolujte kvalitu výrobku. Při prvních známkách opotřebení nebo poškození již výrobek dále nepoužívejte – vyměňte ho za nový. Nenechávejte dítě v průběhu jídla bez dozoru dospělé osoby.Upozornění! Výrobek není hračka. Uchovávejte mimo dosah dítěte. Vždy zkontrolujte teplotu pokrmu podávaného dítěti.

Plastové lžičky odpovídají požadavkům:

Nařízení Evropského parlamentu a rady 1935/2004/EC – obecné požadavky na materiály a předměty určené pro styk s potravinami, Směrnici Evropského parlamentu a Rady 2001/95/EC o obecné bezpečnosti výrobků, Směrnici EU 90/128/EEC, 2002/72/EC a 2007/19/EC.

Martina

splňují účel, nejsou moc velké (mám 5m dceru)

splňují účel
nic
Anonymní uživatel

Dobré lžičky za dobrou cenu, lžička není hluboká, je tedy vhodná pro menší kojence.

zbarvení funguje, praktické
Veronika

Jsou i lepší lžičky, ale za tu cenu dostačující.

Změní barvu při vyšší teplotě.
Je tvrdá a menší.

zdroj dat: heureka.cz

Ajax loader