CANPOL Babies Šidítko s teploměrem

CANPOL Babies Šidítko s teploměrem

skladem
cena: 209,00 Kč

Kód: F001142 , EAN: 5903407091037

CANPOL Babies Šidítko s teploměrem

Šidítko s teploměrem umožňuje měření teploty nemluvňat pomocí silikonového šidítka. Odečet naměřené teploty je přesný a snadný.

Návod k obsluze:

Stlačte tlačítko, na displeji se objeví 188.8°C, a pak symbol “L” s blikajícím symbolem °C, který asi po minutě přestane blikat, což znamená, že teploměr je připraven k měření teploty. Vložte šidítko do úst dítěte. Po chvíli se na displeji objeví 32,0°C, teplota začne stoupat, až dosáhne tělesné teploty dítěte (za 2–3 minuty). Pokud ponecháte dítěti šidítko v ústech déle (5–6 minut), bude měření teploty přesnější (teploměr začíná měřit znovu pokud je teplota jiná, než původně naměřená hodnota). Po ukončení měření vypněte teploměr – stlačte tlačítko.Upozor­nění! Šidítko s teploměrem je zdravotnická potřeba. Nepoužívejte jako šidítko.

Udržujte v čistotě. Silikonovou část myjte v teplé vodě přípravkem určeným dětem, opláchněte a přelijte horkou vodou. Nedezinfikujte. Šidítko není odolné proti úderům. Výrobek není hračka. Používejte pouze pod dohledem dospělé osoby. Po použití uchovávejte v uzavřeném pouzdru na šidítko mimo dosah dítěte. Ztrácející se symboly na displeji signalizují vybití baterie. Baterii není možné vyměnit.

Upozornění! Teplota naměřená v ústech dítěte je vždy o 0,3 – 0,5oC vyšší.

Technické údaje:

Životnost baterie: vice než 200 hodin činnosti – kolem 2 let měření po 10 minutách denně. Přesnost: ±0.1°C v rozmezí 35.0–38.0°C při teplotě okolí 25°C. Rozsah měření: 32.0–43.0°C; pokud je teplota okolí nižší než 32°C, objeví se symbol “L”; pokud je vyšší než 43°C, objeví se symbol “HI”. Hmotnost: okolo 17g. Rozměry: 42mm x 47mm x 55mm. Jiné: šidítko může být vybaveno zvukovou signalizací.

Správná likvidace výrobku (použité elektrické nebo elektronické zdroje) Označení na výrobku nebo v dokumentaci znamená, že po ukončení životnosti se výrobek nesmí likvidivat společně s jiným domovním odpadem. Z důvodu ochrany životního prostředí a ochrany zdraví lidí oddělte výrobek od ostatních typů odpadů a recyklujte je zodpovědně k podpoře opětovného využití.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader