Loading
Loading

Ceník propagace

Feedo.cz: Dny se značkou

Týdenní kampaň probíhá na celé stránce Feedo se zásahem na registrované i neregistrované uživatele.

Jedná se o kompletní prezentaci značky nebo výrobce navázanou na prodejní aktivitu. Akce je obsahem pravidelných newsletterů a probíhá na stránce, kde je možné se dozvědět více podrobností. Zároveň je sdílena na sociálních sítích. 

Kde všude budete vidět? 

 • Banner v kategorii Akce a slevy  
 • Landing page - speciální stránka pro tuto kampaň 
 • Newsletter - hlavní událost v jednom bloku 
 • Sponzorovaný příspěvek na Facebooku Lehčí život maminkám
 • PR článek na Feedo blogu 

Cena balíčku: 50 000 Kč

Více možností vám rádi prozradíme na inzerce@feedo.cz

Prezentace ve Feedo časopisu

Časopis Feedo je důvěryhodným rádcem maminek a zároveň velmi dobrým místem pro prezentaci vaší značky či produktu. Umožní vám zasáhnout na 30 000 rodin v České republice, díky klasické inzerci či product placementu. Celková čtenost přesáhne 82 000 čtenářů.

Proč inzerovat právě ve vánočním čísle časopisu Feedo? Protože vždycky rozdáme našim zákazníkům rovných 30 tisíc výtisků, což je 6x víc, než kolik běžně prodá časopis Betynka. A když zůstaneme u čísel: máme o 50 % více čtenářů oproti časopisu Maminka. 

Maminky náš časopis vnímají jako prémiový dárek a na inzerci uvnitř slyší - o 43 % se zvedlo cílené vyhledávání produktů umístěných na stránkách časopisu. Masivně podpoříte prodeje svých produktů během nejsilnějšího prodejního období roku. S chutí pro vás připravíme i netradiční formy inzerce jako jsou testovací kluby maminek nebo recenze našich redaktorek.

Vánoční číslo časopisu budeme zákazníkům masivně distribuovat během největších listopadových prodejních akcí jako jsou Black Friday, Den dopravy zdarma na Heuréka nebo Cyber Monday. Zákazníci budou mít ještě dostatek času objednat právě to, co v časopise odpromujeme.

Nejoblíbenější formáty: 

 • Vaše reklama na 4. či 2. obálce: 45 000 Kč, na 3. obálce 41 000 Kč
 • Vnitřní strana pravá: 34 000 Kč
 • Vnitřní strana levá: 32 000 Kč
 • 1/2 stránky (horizontální či vertikální): 22 000 Kč
 • 1/3 stránky (horizontální či vertikální): 18 000 Kč
 • 1/6 stránky (horizontální či vertikální): 13 000 Kč 
 • Junior Page: 25 000 Kč 
 • Advertorial, PR článek jedna strana: 42 000 Kč 
 • Testemonial redakcí, testovací klub pro čtenáře: 39 000 Kč 
 • Product placement (umístění 1 produktu na redakční straně): 8 000 Kč 

Více možností vám rádi prozradíme na inzerce@feedo.cz

Facebook Feedo.cz

Na Facebook se lidé chodí bavit! Jednou z možností, jak s maminkami komunikovat a nabídnout jim něco navíc, jsou soutěže. Někoho k soutěžení vede hravost, ale většina maminek má vaše produkty ráda a chce je získat výhodněji než obvykle - například pokud do soutěže zařadíte svůj produkt nebo slevu na něj.

Příspěvek ve formě fotografie, banneru nebo videa zobrazíme na stránce Lehčí život maminkám a uživateli se objeví přímo na jeho zdi. Díky velkému počtu fanoušků tak máte možnost ovlivnit široké publikum. Každý příspěvek je podporován poměrnou částkou, aby měl vyšší dosah.

Každý příspěvek je podporován poměrnou částkou, aby měl vyšší dosah. Za příklad stojí soutěž o kufříky Mickey Mouse se značkou Hami a Nutrilon, která organicky oslovila přes 35 000 uživatelů a zaznamenala přes 1000 reakcí! Měli byste vědět: Na Facebooku nás má rádo  54 170 fanoušků, na Instagramu více než 3 000! 

Formáty propagace: 

 • Soutěž: 10 000 Kč
 • Anketa: 5 000 Kč
 • Reklamní post (fotka či video): 7 000 Kč

Více možností vám rádi prozradíme na inzerce@feedo.cz

Feedo blog

Feedo blog je určen pro publikum, které u nás vyhledává informace - jedná se o těhotné ženy, maminky i tatínky.

Nabízíme vám prezentaci pomocí banneru na homepage či u konkrétního článku, případně zveřejnění PR článku na míru, nebo soutěže.

Články jsou na blogu publikované navždy a jsou propojeny s produktovou stránkou. Pro každý článek garantujeme jeden týden, kdy zůstane na první stránce.

Jako příklad za všechny se podívejte na recenzi kohoutku Yookidoo, který se po této recenzi stal na Feedo historicky nejprodávanější hračkou v daném období. 

Váš článek či banner na homepage uvidí 25 000 unikátních uživatelů.  

Formáty: 

 • Banner: 25 000 Kč
 • PR článek: 10 000 Kč
 • Soutěž: 10 000 Kč

Více možností vám rádi prozradíme na inzerce@feedo.cz

Youtube Feedo.cz: Rozhovor s Andreou Růžičkovou (Kerestrešovou)

Velice populární forma prezentace. Téma videa může být různé - můžeme představit nejnovější produkt, uspořádat soutěž, nebo nechat výrobek otestovat reálnou maminkou či celebritou.

Rádi pro vás natočíme také recenzi, animované video nebo rozhovor třeba s vaším produktovým specialistou. Co takhle ukázat rodičům krok za krokem, jak složit kočárek, který právě nabízíte?

Skvěle nám funguje rovněž spolupráce s celebritami, a dovedeme ji zařídit i pro váš produkt! Jako příklad jsem vybrali rozhovor s herečkou a v té době budoucí maminkou Andreou Růžičkovou (Kerestešovou), která nenásilnou formou doporučuje Sunar Gravimilk. 

Video promujeme na blogu a na všech našich sociálních sítích, navíc zůstává natrvalo umístěno v detailu produktu. Každé video umisťujeme na náš profil na Youtube a následně sdílíme na dalších sociálních sítích. Náš Youtube kanál už odebírá téměř 3 000 maminek. 

Formáty: 

 • Recenze vašeho produktu: 20 000 Kč
 • Soutěž na YT kanálu: 10 000 Kč

Více možností vám rádi prozradíme na inzerce@feedo.cz

Feedo semináře

S maminkami se potkáváme i v offline světě. Připravujeme pro ně semináře a workshopy, které rozhodně nepatří do škatulky "nudné". Také vy se můžete stát jejich součástí. Období, kdy už je na dětském hřišti zima, je pro podobné akce ideální. Společně vybereme stěžejní téma, a zbytek? Ten už nechte na nás. Zajistíme maminky, občerstvení i vhodné prostory. A dokonce i odborníka!

Mezi nejpopulárnější patří semináře s dětskou lékařkou, se kterou jsme už úspěšně proškolili více než 1000 maminek. Staňte se našimi partnery! Obvykle se účastní přibližně 20 - 30 maminek, kromě toho však získáte další obsah: z každého semináře děláme livestreaming, reportáže i fotografie.

Formát:

 • Kompletní zajištění semináře: 30 000 Kč

Více možností vám rádi prozradíme na inzerce@feedo.cz

Feedo Akce a slevy

Mezi nejnavštěvovanjší sekce na Feedo patří Akce a slevy. Chcete, aby se maminka dozvěděla o vašem novém produktu nebo produktové inovaci? Nabízíte zajímavou dárkovou akci? Díky vysoké návštěvnosti této kategorie máte možnost upoutat maminčinu pozornost. Vlastní obsah vám odprezentujeme na existující landing page.

Formát propagace:

 • Banner o rozměrech 194 x 277 px a komunikace na landing page - 30 000 Kč / týden
Banner v kategorii produktu

Upoutejte pozornost bannerem v kategorii produktů. Informujte maminku o skvělé slevě, novém produktu, inovaci nebo dárkové akci.

Formát propagace:

 • Banner o rozměrech 562 x 185 px - 30 000 Kč / týden
Feedo sampling

 Chcete maminkám představit vaši novinku, nebo jim ukázat, co děláte skvěle? Díky samplingu se vám to podaří. Vzorek vašeho výrobku přibalíme mamince do její objednávky a doručíme až domů. Výhodou je velmi úzká cílová skupina. Díky tomu přesně víte, ke komu se váš výrobek dostane.

Kolik vás to bude stát?

 • Rozdání 10 000 kusů - 100 000 Kč

Více možností vám rádi prozradíme na inzerce@feedo.cz

Ajax loader